Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lordgraver

Fallout New Vegas, uruchomienie gry

Polecane posty

Dziś dotarła do mnie paczka z Fallout. Aktywacja i instalacja poszła pomyślnie. Problem pojawił podczas uruchomienia gry, po screnie proszę czekać pojawia tło od głównego menu ale nie ma ani kursoru ani ikon od menu. W menadżerze zadań od samego uruchomienia pojawia się informacja o braku odpowiedzi. Po sprawdzeniu zgodności plików pobiera jakieś 0.5 mb ale nic to nie daje. Od instalowałem grę i pobrałem przez steam. Dalej jest ten problem i po sprawdzeniu zgodności plików nadal ściąga 0.5 mb. Co jest nie tak ?

Zapoznaj się zasadami zakładania i nazywania tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa Steam ???

Wiesz dlc trzeba zaznaczyć (takie fajki do pustych białych kwadratów) do odpalenia w tym głównym menu które uruchamia samą grę - u Mnie tak było że najpierw grzebało się w Data Files w tym menu.

Jeszcze raz zapytam miałeś na tym koncie wcześniej INNĄ wersję Fallout'a New Vegas ?

Bo Ja miałam problemy z Ultimate Edition powodowane tym że wcześniej miałam inną wersję Fallout'a (bez dlc i po polsku).

Steam się zawiesza ... to wygląda na awarię prędzej konta niż samej gry. U Mnie nigdy tak nie świrował.

DLC się pobierają ale się NIE URUCHAMIAJĄ automatycznie - trzeba je zaznaczyć bo bazowo są wyłączone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załączyłem te pliki. Gra działa mi już, tylko trza odczekać jakieś 3 min i pojawia się menu. Nie mogę tylko dodać tej gry na xfire. Mam to nowe xfire w którym by dodać grę trza wpisać jej nazwę. Są wszystkie fallout ale new vegas nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, z Xfire Ci już nie pomogę bo nigdy żadna gra poza Spellzą Mi tego nie wymagała.

Może lepiej napisz osobny temat o tym Xfire ?

Bo to już nie jest ten sam temat. Skoro dlc już włączone i główny problem jest rozwiązany.

Przynajmniej znajdziesz szybciej osoby z pomocą o tym Xfire i aktywacjami na nim.

Na pewno nie ma w ichniejszym katalogu New Vegas ? A mają jakiś kącik pomocy czy coś ? Może napisz do nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...