Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daesolour

Słuchawki dokanałowe za około 150zł

Polecane posty

Witam, ostatnio zacząłem rozglądać się za nowymi słuchawkami, trochę poszperałem na ten temat i znalazłem Brainwavz M1 i R1, oraz SoundMagic E10. Jaka jest wasza opinia na ich temat, może coś innego ? Słucham głównie rocka, indie, grunge i elektroniki (Daft Punk, Prodigy), a źródłami mają być Samsung Galaxy SII i mini2.

Słuchawki będą przeznaczone głównie do mobilnego użytkowania tj. zarówno jaki i na ulicy, jak i w domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie R1 całościowo bardziej przekonały niż ProAlpha, M1 czy E10. Mają bardzo fajne, mocno uniwersalne, muzykalne brzmienie. Inne Brainwavzy które słuchałem grały dosyć sztywno że tak powiem, R1 mają w sobie sporo swobody. E10 raczej na starcie bym odrzucił, nie mówię że to złe słuchawki ale one przyciągają głównie świetnym basem i na dobrą sprawę niczym poza tym.

XeoN: Farmazony piszesz, bo R1 wcale nie mają więcej basu od takich ProAlpha. I nie będzie problemu z wysterowaniem, bo tak jak mówiłem ja je słucham na LG L5 z viper modem i jest całkiem ok, a Galaxy S2 ma dobre wzmocnienie na wyjściu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dopisze się jeszcze i oprócz dobrego wyboru jakim jest Brainwavz M1 to rzuc okiem jeszcze (jeśli ich jeszcze nie zakupiłeś) na NuForce NE-770X. Zależy jakiego rodzaju muzyki słuchasz to będzie zależne, które lepsze, ale warto się zapoznać z tą marką też, bo zbierają same pozytywne opinie od długiego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...