Skocz do zawartości

Rozwiązany: Monitor 500-700zł


Crudusek

Polecane posty

Witam!

Jako iż w najbliższym czasie zamierzam kupić monitor [najpóźniej w styczniu], chciałbym was prosić o rady/opinie. Zacznijmy od tego że model mam wybrany [chyba jeden z najlepszych w tym budżecie], ale zastanawiam się nad wielkością. Mowa o tym monitorze:

http://www.ceneo.pl/22972881?tag=familyTiles

Jak można zauważyć, dostępne są 3 warianty wielkości:

21,5"

24"

27"

Na początku zainteresowała mnie wersja 24", ale potem zauważyłem możliwość wybrania 21,5". Pojawia się pierwsze pytanie, czy patrząc z punktu 21,5" ma sens dopłacanie do 24"?

Czekam na wasze rady.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Raczej wątpię żeby był sens płacić za tę usługę, skoro monitor i tak ma 30 dni gwarancji na bad pixele... Płacisz 40 zł za to że ktoś odpali monitor i się na niego popatrzy :P

Co do wyboru - tamten LG ma podobno nieco lepszą matrycę, ale został wycofany ze sprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uruchomiłem monitor i powiem że są dziwne kolory. W panelu sterowania nvidi pisze "monitor analogowy", jest ok?

Czerwony jest jak czarny a biały jak żółty. Wydaje mi się zę komputer myśli że korzystam ze starego monitora. Jest na to jakaś rada?

Nie wiem jakim cudem samo się naprawiło po podpięciu przez "Ejcz-di-em-aj" i z powrotem przez VGA. Dzięki wszystkim za pomoc, temat do zamknięcia ;] Wszystkim daję reputy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...