Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cata666

Płyta główna do SLI

Polecane posty

Tematy idą jak burza tak więc postanowiłem założyć nowy o kompletnie innej rzeczy.

Poprzednio, moderator yojo oraz pare innych osób pomogło mi wybrać obudowę do SLI.

Teraz chciałbym nieco wrócić do tematu płyty głównej a mianowicie, chciałbym abyście pomogli mi sporządzić listę możliwych płyt głównych do tych oto podzespołów:

Model procesora: Intel Core i7 2600k

Model pamięci: Corsair 8GB XMS3

Model karty graficznej: Gigabyte Nvidia Geforce GTX 770 x 2 (teraz mam jedną ale chce dokupić drugą tak więc interesuje mnie aby płyta posiadała opcje SLI)

Model dysku twardego: Seagate Barracuda 1TB Serial ATA-600 3.5"

Zasilacz: Corsair OCZ 650W ZS Series

Cooler: Arctic Cooling Freezer 7

Budżet jaki jestem w stanie przeznaczyć na płyte główną: Trochę się pozmieniało niż wcześniej tak więc ok. 350 złotych

Przykład płyty głównej jaką znalazłem poprzednio: MSI Z77A - G45 Intel Socket 1155

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porywasz się na SLI a nie znajdziesz 20 zł na dopłacenie do lepszej płyty? :P

To może chociaż dychę znajdziesz na dopłatę do http://www.kurtmedia.pl/product-pol-438052-MSI-Z77A-GD55-Intel-Z77-LGA-1155-3xPCX-VGA-DZW-GLAN-SATA3-USB3-RAID-DDR3-SLI-CROSSFIRE-WYPRZEDAZ-.html ?

Bo branie tańszej płyty to moim zdaniem średnie rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kwestia dopłacania nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu pogadałem z jednym informatykiem który powiedział że za 350 złotych znajde mnóstwo dobrych płyt głównych do SLI. Jeżeli w tym budżecie nie ma z czego wybierać to kupię to co mi pokazałeś.

MSI Z77A - G45 Intel Socket 1155 a co powiesz o tej karcie którą sam znalazłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...