Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cata666

Płyta główna do SLI

Recommended Posts

Tematy idą jak burza tak więc postanowiłem założyć nowy o kompletnie innej rzeczy.

Poprzednio, moderator yojo oraz pare innych osób pomogło mi wybrać obudowę do SLI.

Teraz chciałbym nieco wrócić do tematu płyty głównej a mianowicie, chciałbym abyście pomogli mi sporządzić listę możliwych płyt głównych do tych oto podzespołów:

Model procesora: Intel Core i7 2600k

Model pamięci: Corsair 8GB XMS3

Model karty graficznej: Gigabyte Nvidia Geforce GTX 770 x 2 (teraz mam jedną ale chce dokupić drugą tak więc interesuje mnie aby płyta posiadała opcje SLI)

Model dysku twardego: Seagate Barracuda 1TB Serial ATA-600 3.5"

Zasilacz: Corsair OCZ 650W ZS Series

Cooler: Arctic Cooling Freezer 7

Budżet jaki jestem w stanie przeznaczyć na płyte główną: Trochę się pozmieniało niż wcześniej tak więc ok. 350 złotych

Przykład płyty głównej jaką znalazłem poprzednio: MSI Z77A - G45 Intel Socket 1155

Porywasz się na SLI a nie znajdziesz 20 zł na dopłacenie do lepszej płyty? :P

To może chociaż dychę znajdziesz na dopłatę do http://www.kurtmedia.pl/product-pol-438052-MSI-Z77A-GD55-Intel-Z77-LGA-1155-3xPCX-VGA-DZW-GLAN-SATA3-USB3-RAID-DDR3-SLI-CROSSFIRE-WYPRZEDAZ-.html ?

Bo branie tańszej płyty to moim zdaniem średnie rozwiązanie.

Akurat kwestia dopłacania nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu pogadałem z jednym informatykiem który powiedział że za 350 złotych znajde mnóstwo dobrych płyt głównych do SLI. Jeżeli w tym budżecie nie ma z czego wybierać to kupię to co mi pokazałeś.

MSI Z77A - G45 Intel Socket 1155 a co powiesz o tej karcie którą sam znalazłem?

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...