Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kondzio

Koreańskie MMO

Polecane posty

Cóż, ja już mam 30 level postaci i jestem po pierwszym resecie klasy. Ze Swordsmana przeszedłem sobie na Highlandera. Pewnie jeszcze przed końcem bety sprawdzę sobie następne dwie klasy postaci, żeby wiedzieć kim konkretnie będę chciał grać jak rozpocznie się open beta i nie będzie już czystek.

Dobra, chyba na dzisiaj koniec z graniem w ToS, ludzi nawaliło jakby coś za darmo rozdawali, lagi jeszcze gorsze niż rano. Jak chciałem użyć warpa to musiałem chyba z dwadzieścia razy kliknąć na scrolla, żeby załapało. Sprzedawanie przedmiotów u NPC to straszna męczarnia. Wychodzi na to, że będzie można spokojnie sobie pograć w nocy, albo wcześnie rano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad roku wróciłem sobie na trochę do Lineage II, bo ostatnio wyszedł nowy dodatek, więc postanowiłem sobie trochę poklikać. Na wstępie powitała mnie nowa rasa, która została dodana już jakiś czas temu, jako, że wszystkie inne rasy już miałem ograne po kilkanaście razy to spróbowałem sobie tej Erthei, gra się całkiem przyjemnie, duża ilość HP, mocny DPS. Problemem jest to, że jednak gram małą dziewczynką.

Minusem zdecydowanie jest usunięcie dropienia matsów z przeróżnych mobów - jedyny dobry sposób na zarabianie pieniędzy został wycofany z gry, słabo. Podobno na wyższych levelach bardzo szybko się farmi mamonę, jednak na początku trochę grosza też by się przydało. Większość ekwipunku mimo wszystko dostaje się z wykonywania questów (w końcu na to wpadli), expi się o dziwo coś szybko, bo w jakieś pięć godzin grania wbiłem już 44 poziom. NC Soft w końcu postawił większy nacisk na robienie zdań, chociaż nadal jest to tylko podstawa do grindowania mobów. Oczywiście nie jest to obowiązkowe, ale większość pieniędzy właśnie idzie z questów.

Już nawet zapomniałem, jak ciężko się expiło pety, przy większości agresywnych mobów na mapach mój wilk pada na dwa hity, przez co tracę masę scrolli, które...oczywiście kosztują (10 zwojów za jakieś 24k, sporo), dobrze, że przynajmniej krowa się sama leczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może. Kiedyś.

Podobno ma niezłe PvP.

pvp jest <ciach> i gorsze od tego, co oferuje tera

endgame pve nie ma absolutnie nic do zaoferowania

lewelowanie jest nudne i powolne

fabuła jest z poziomu pants-on-head retarded

edit: lol admini zaktualizujcie filtr brzydkich słówek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...