Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matidop

Rozwiązany: Podkłada chłodząca do +/- 60zł

Polecane posty

Witajcie.

Moja mama na mikołajki zażyczyła sobie podkładkę chłodzącą pod laptopa.

Rozmiar laptopa, a raczej matrycy to 15.6 cala.

W laptopie została wymieniona już pasta termoprzewodząca i termopady oraz został wyczyszczony ( pasta MX-2 ).Temperatura spadła z około 105 ( w stresie ) do 65 max.!!! Czyli spadek o 40 stopni na dobrą sprawę ( pasta nie zmieniana od nowości czyli 6 lat ).Poza tym defragmentacja itd. itd. ( nieistotne)

Budżet 60zł.

Moje propozycje:

SPC Hiberna, Glacier N200.Czekam na opinie.

Ostatnia UWAGA.KONIECZNIE ODBIÓR OSOBISTY WARSZAWA! Najlepiej morele, ale nie wymagam tylko tego sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam korzytam z Natec Ibis i jestem całkiem zadowolony - pracuje dość cicho (w porównaniu do laptopa) i robi przyjemny dla elektroniki wiaterek. Niestety z podstawkami jest ten problem, że ciężko to ocenić w sieci - byłem zdecydowany na coś tańszego, nie pamiętam już modelu, co okazało się kawałkiem aluminium tak cienkiego, że w sklepie pogięło się podczas oglądania.

Na oko Twoje propozycje są ok, ale warto się im przyjrzeć z bliska. Klasa podobna do mojego Nateca, w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz (co nie znaczy, że nie ma alternatyw - po prostu są na zbliżonym poziomie), więc wybierz to, co w sklepie wyda Ci się najsolidniejsze.

PS - zwróć uwagę na kabel, nie kup jakiejś niteczki, która zaraz się urwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiaj, to najprostszy sposób, żeby wejść na minę. idź do sklepu stacjonarnego i wybierz coś 'fizycznie' dobrego. Natec Ibis jest ok - solidny, dobrze chłodzi, ma wyłącznik i hub usb. Sprawdź, powinieneś być zadowolony. Inna sprawa, że zysk nie będzie duży, nie liczyłbym na więcej niż 3 stopnie w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...