Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tom04

Gadu Gadu 8

Polecane posty

Szybkie pytanie do forumowiczów - jaki multikomunikator na Linuxa (musi obsługiwać Jabbera, GG (natywnie lub przez wtyczkę, transport przez Jabbera odpada), powinien ICQ, acz tego w sumie nie wymagam) moglibyście polecić? Obecnie korzystam z Pidgina i niestety mi nie wystarcza - z powodu bardzo małego, acz drażniącego błędu. Nie da się bowiem w wiadomościach wysyłanych do sieci GG używać pogrubienia. Niby nic, a dla mnie tragedia, gdyż często prowadzę przez Internet długie dysputy i brak możliwości zaznaczenia cytatów szczególnie mi obrzydził ten program.

Edycja - źle wpisałem program, z którego obecnie korzystam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, umknęła mi ta wiadomość w poprzednim poście - to właśnie z niego korzystam, i niestety nie ma on mozliwości pogrubiania czcionki w wiadomościach wysyłanych na GG. Niby bzudra, ale dla mnie bardzo istotna. Dlatego szukam lepszego odpowiednika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższe opisy? Jak miło... bo to niezbyt fajne gdy na swoim tlenie daję opis a na gg mi go przycina do głupich 70 znaków. I tylko za to chwała twórcom gadu gadu w nowej wersji... fatalny wygląd zacofanie. GG to taki IE wsrod komunikatorow. Wszyscy uzywaja choc sa lepsze programy..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam GG, choć zdarzy mi się czasem włączyć Tlen.

Jedno jest pewne, nigdy nie zmienię mojego GG 7.0 na 8.0 Odrzuca mnie masa reklam w oknie rozmowy, skórki są w większości podobne, z tym że żadna z nich mi nie podchodzi. Zostanę przy 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że na początku miałem z nim problemy, raz po jednej aktualizacji, kiedy zminimalizowałem okienko i z powrotem je otwarłem nie mogłem pisać i musiałem od nowa otwierać rozmowę w kontaktach, ale później przewinęło się jeszcze kilka aktualizacji i naprawdę wygodnie się teraz z tego korzysta...

Osobiście używam GG, choć zdarzy mi się czasem włączyć Tlen.

Jedno jest pewne, nigdy nie zmienię mojego GG 7.0 na 8.0 Odrzuca mnie masa reklam w oknie rozmowy, skórki są w większości podobne, z tym że żadna z nich mi nie podchodzi. Zostanę przy 7

Po pierwsze na stronie gg znajdziesz tysiące różnych skórek, a nawet jeśli jedna z nich ci nie spasuje to sam możesz stworzyć własną... Moim zdanie słaby argument wybrałeś... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...