Skocz do zawartości

Rozwiązany: FarCry3 - kłopot z wersją pliku fc3.exe


XanTyp

Polecane posty

Witam.

Pykam sobie w singlu, dotarłem do misji dla Sama, gdzie musze przejść niezauważonym między przeciwnikami, doszedłem prawie do końca, rzucam kamyczkami, udaje mi się wygonić ich niemal tak, jak potrzeba, co chwila jednak któryś się odwraca, zauważa mnie i kapota... I tak w kółko.

Znudziło mi się już, obniżyłem poziom do najłatwiejszego, ale nic to nie daje.

poszukałem trainera, pobrałem go za darmo ze strony Gier Online, zajrzałem do pliku nfo i czytam - program współpracuje z wersją 1.05

Zaglądam we właściwości fc3.exe i mam wesję: 0.1.0.1

Wróciłem więc na firmową stronę Ubistoftu i szukam patcha 1.05

Pobrałem, zainstalowałem... ale plik fc3.exe nadal jest w tamtej wersji no i trainer też nie chce działać nalezycie.

Sprawdziłem w nim MD5 i fc3.dll różni się ciągiem cyfr... zatem nie ma zgodności.

Pytanie brzmi: jak uzyskać tę zgodność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Brak pomysłów to i tak lepsze, niż klepanie głupot.

Gra już zaliczona, jakoś dałem radę obejść tych cholernych narwańców - Tesu, dzięki za sugestię z filmikiem na YT. Poszukałem, znalazłem, popatrzyłem, pomogło :)

Gra zakończona. Zresetowałem wszystkie bazy przeciwnika, zdobywam je teraz na mistrzowskim poziomie, wyczuwa się różnicę względem "trudnego". Jest większa satysfakcja z podbijania kolejnych baz, zwłaszcza, że odłożyłem na bok wszystkie automaty. Łuk, dwie snajperki i pistolet z tłumikiem. Porażki bolą bardziej, ale zwycięstwa radują jeszcze bardziej :)

Do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...