Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Czy darmacz.pl to dobry sklep ? Zamawiał ktoś tam i nie było problemów ? Z góry thx za odp. Nie wiedziałem który dział więc dałem tutaj . Jeżeli zły to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sprawa jest dosyć skomplikowana, ze względu na zmieszanie związane z użytkownikiem darmacz z forum.pclab.pl - ponoć niektóre osoby, które zamawiały u niego customowe kable do zasilacza, czy inne modyfikacje, nigdy ich nie otrzymały - pieniędzy również.

Teraz się już parę spraw wyjaśniło i ludzie dostali to co zamówili/zwrot pieniędzy.

Natomiast właścicielem sklepu darmacz.pl jest inna osoba i nie było raczej z nią problemów.

Tutaj wątek o tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może ile mniej więcej czasu potrzebują w techplanet na wysyłkę (pobraniową) zestawu składającaego się z 11 elementow + usługa montażu + testy? W momencie składania zamówienia wszystkie podzespoły były dostępne.

Niestety na maila wysłanego na info@techplanet.pl nikt do tej pory nie odpisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może ile mniej więcej czasu potrzebują w techplanet na wysyłkę (pobraniową) zestawu składającaego się z 11 elementow + usługa montażu + testy? W momencie składania zamówienia wszystkie podzespoły były dostępne.

Niestety na maila wysłanego na info@techplanet.pl nikt do tej pory nie odpisał.

Zamówiłem tak samo jak Ty, we wtorek o 16:00. W środę (o 12:40) zaksięgowali wpłatę. W piątek (tj. dzisiaj) zaczęli go składać o 16:30. Kompletny i wysłany będzie w poniedziałek, powinien być u mnie we wtorek-środę, tj. po tygodniu.

Dodatkowe testy pewnie nie zajmą więcej jak dzień-dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak odpisł pan z "info" komputer został wysłany wczoraj, dziś doszedł (czyli równo tydzień od zamówienia) :D windows 8 zainstalował się megaszybko!

Zainstalowałem Street Fighter 4 (nie chce się odpalić, dziala włącza się launcher tylko a potem gra nie), ściąga się właśnie Batman AC ze steama i instaluje GTA 4 (mam nadzieję, że będą działać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje zlozyc komputer. Bardzo ciekawe ceny znalazlem w sklepie morele.net. Po kontakcie mailowym dostalem nawet jeszcze ciekawsza oferte cenowa. Czy macie moze jakies doswiadczenia z tym sklepem? Znalazlem troche nie ciekawych opinii na temat komputerow przez nich skladanych, mianowicie, ze czesci ktore uzywali zdarzaly sie poserwisowe itp. Dlatego tez zaznacze ze zaakceptuje jedynie fabrycznie nowe czesci nie odpakowane a komputer dam do zlozenia znajomemu.

BTW co mozecie napisac o takim zestawie:

Procesor AMD X8 FX-8320 3.5GHz BOX

Płyta główna Gigabyte GA-970A-UD3,DualDDR3-1866

Pamięć Kingston HyperX 2x4GB 1866MHz DDR3 Non-ECC CL9

Karta graficzna Gainward GeForce GTX 660 GS CUDA 2GB DDR5

Dysk SSD SanDisk SDSSDP-128G-G25

Zasilacz Be Quiet! Pure Power BQT L7-630W, 80 plus BRONZE,

Pioneer DVD-RW RECORDER WEW SATA Internal BULK

Obudowa Zalman Z11 PLUS

Mam zamiar podlaczyc to do TV40" za pomoca HDMI.

Komp bedzie uzywany i do nowych gier i do netu, filmow itd. Chcialbym zeby nowe gry ladnie smigaly na wysokich detalach. Cos tu moze powinienem zmienic zeby uzyskac lepsza wydajnosc w tej samej cenie?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tam w zeszłym tygodniu.

Historia zamówienia:

- 11.06.13, wtorek, godz. 16:30 - zamówiłem sprzęt,

- 12.06.13, środa, godz. 12:00 - potwierdzenie zapłaty,

- 14.06.13, piątek, godz. 16:30 - telefon z serwisu, że źle dobrałem części i proponują zmianę - wszystko bezproblemowo, wycofałem złą część, pieniądze mi odesłali na konto,

- 17.06.13, poniedziałek, godz. 10:30 - wysłano złożony komputer,

- 18.06.13, wtorek, godz. 17:30 - otrzymałem zamówienie.

W trakcie realizacji zamówienia wysłałem 1 mejl, od razu odpowiedzieli. Po odebraniu wysyłki również, kiedy wysłałem w sprawie gry, która miałem dostać gratis - wszystko rozwiązane pomyślnie.

Komputer przesłany w dużym kartonie, wszystko dobrze zabezpieczone.

PC został poprawnie złożony*, kable pochowano i pospinano. Wszelkie wtyczki, śrubki, wyciągane zaślepki były w pudełkach.

Zero rys, pasta termoprzewodząca użyta, wszystko w jak najlepszym porządku.

Obsługa - 10/10

Czas realizacji - 8/10

Jakość realizacji zamówienia - 10/10.

Razem mocna 9, polecam!

*Cooler był źle podpięty i spadł przy wypakowywaniu, na szczęście bez szkód. Omijam to przy ocenie, bo na 99% to był przypadkowy błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Temat ma służyć do podawania kodów rabatowych do serwisów typu morele.net i techplanet.pl

Ja podam jeden, wszystkim już pewnie znany kod na darmową przesyłkę i montaż w techplanet.pl (kod to cdaction), kod także na darmową przesyłkę i montaż w morele.net (VXW8NJNXKE) i ostatni kod na pendrive 4 gb w morele (LPD1T8BDOF). Tylko nie wiem czy te dwa ostatnie działają. Proszę użytkowników o podawanie kodów jakie znają, a moderatorów o podpięcie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Rainmen pora w końcu przyznać się, że jesteś z Techplanet ;).

 To to było jakąś tajemnicą? ~y 

I gdzie te niby jakieś nagrody dla userów polecających wasz sklep tu na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skladam sobie wlasnie zestaw. Cena laczna z systemem,klawiatura myszka, przewodem hdmi, ladowarka do akumulatorkow wyniesie ok 4200 na morele. Na techplanet ponad 100zl wiecej. Naczytalem sie troche za to o wadliwym serwisie w morele, moze to byly tylko pojedyncze przypadki ale jednak przekonalo mnie to zeby nie brac darmowego zlozenia. W koncu zlozenie to nie jest wielka filozofia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfinalizowałem przed chwilą swoją drugą transakcję w sklepie x-kom.pl i zdecydowanie muszę wystawić im pozytywną opinię. W obu przypadkach szybki kontakt mailowy, zamówiony towar był do odbioru następnego dnia, możliwość złożenia zamówienia zarówno na stronie, jak i przez email ("jak panu wygodniej").

Zmuszony byłem realizować też u nich jedną reklamację- wadliwy tablet wymienili od ręki po uprzedniej informacji mailem, nowy został na moją prośbę naładowany i przetestowany w salonie, żeby sprawdzić, czy nie ma żadnych problemów. Jestem z ich usług póki co bardzo zadowolony. Warto tez wspomnieć o fajnej opcji ubezpieczenia sprzętu.

tl;dr Jeśli ktoś chce kupować coś w x-kom.pl to niech kupuje, polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...