Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam pytanko na przyszłość. Jak wygląda gwarancja w morele.net ? Zamówiłem kompa u nich na raty, w razie problemów jak oddać sprzęt na gwarancję ? Wysłać do nich po wcześniejszym uzgodnieniu tego telefonicznie/mailowo czy zawieźć do ich netpunktu i tam wszystko uzgodnić oraz zostawić sprzęt ? I przypuśćmy że psuję się sama karta graficzna, mam ją odmontować i wysłać na gwarancję czy oddać z całym piecykiem(bo czasami sa jakieś plomby nakładane na nowe kompy i nie można go samemu rozkręcac bo się traci gwarancje) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest na morele.net - złożyłem sobie zestawik, ale nie chce usługi montażu wartej 65 zł, to wtedy oni pakują wszystko do jednego pudła i w takim stanie jest to dostarczane do mnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z pomocą Forum poskładałem sobie komputer wart bez oprogramowania i peryferii 4,7 tys zł. W "Morele net" gdybym wiedział że od 5 stycznia do dziś, sklep nie jest w stanie dotrzymać obietnic... Mianowicie w usłudze było złożenie zestawu do kupy, zabrakło dysku SSD (circa 600zł). Miał być mi dosłany kurierem. W końcu doszedł ale bez okablowania, więc do dziś walcuję się z Morele Net o te głupie kable. Problemu by nie było gdybym nie wyjechał za granicę, to kable za które i tak zapłaciłem bym dla spokoju kupił. Ale ja tu nie mam czasu bo pracuję (właśnie wróciłem z pracy). Wciąż otrzymuję kolejne maile że już kabliszony i inne graty które domówiłem lecą do mnie, dziś dostałem kolejną taką wiadomość.

Wnioskuję zatem że sklep internetowy Morele Net nie jest profesjonalny tak jak bym tego oczekiwał. A już nie wspomnę o tym że tak naprawdę komputer był nie poskładany do końca i musiałem zrobić to sobie sam. Dysk za ponad 600 zł leży dalej i czeka.

Pozdrawiam i przepraszam że wyżalam się tutaj. Nie mam tu do nikogo pretensji, jestem niezmiernie wdzięczny za okazaną mi pomoc bo zestaw komputerowy jaki mam obecnie i bez tego głupiego dysku jest spełnieniem moich marzeń. Po prostu moja ocena na stronie usługi składania kompa nie została w ogóle opublikowana, co też dołączam do wiązanki powalentynkowej i już ;)

Edyt: kable w końcu dojechali.

Edytowano przez Dziadparyski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie sklepu morele.net. Jeśli wybiorę opcję "płatne z góry" to muszę przez pocztę [blankietem] wysłać im kase. Podali tam numer konta bankowego etc. Ale skąd będa wiedzieli co chcę i kto im to wysyła? Trzeba podawać id produktu?

Niech ktoś wrzuci jako przykład wypełniony już blankiet dla tego sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo będe kupywal kompa do gier, obróbki grafiki i filmów za ok. 8500tys ( monitor, zasilacz, obudowa, karta graficzna, procesor, chłodzenie cpu, dysk hdd, dysk ssd, płyta główna, ramy i razer nage)

Będę kupywał w sklepi esc.pl i nie wiem czy w takich sklepach dało by się zalatwić jakiś rabat bo jednak 8000tys to już jakaś suma a 10% rabatu to 800 stówek do kieszeni

za odpowiedzi z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Agito kupowałem tam Monitor i zasilacz i wszystko przebiegło bez zarzutów, szybka wysyłka, ładnie zapakowany sprzęt itd. :)

A ja nie polecam agito. Przysłali mi wadliwy monitor, a potem jeszcze bluzgali mnie na pomocy technicznej. Na szczęście wymienił mi sprzęt producent monitora - Iiyama. Miałeś szczęście, że nic nie było wadliwe, wtedy byś zmienił zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony chciałbym ostrzec przed sklepem morele.net. Zobaczyłem u nich na stronie grę Deus Ex: Human Revolution w edycji Augmented, czyli poszerzonej o artbook i making of za jedyne 60 zł. Kupiłem, ale coś mnie tknęło i napisałem maila z zapytaniem czy to na pewno to wydanie. I okazało się, że to zwykła edycja. Miałem szczęście, że jeszcze nie wysłano mojego zamówienia, wiec anulowałem i otrzymałem zwrot pieniędzy. Co prawda nie było problemów ze zwrotem kasy, ale i tak zrazili mnie do siebie i więcej tam już nic nie zamówie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłem sobie dysk na morele.net. Już trzeci raz przelożyli mi termin realizacji zamówienia, mimo że w momencie gdy zamówienie składałem mieli ponad 30 sztuk na magazynie... dzwoniłem raz, babka z obsługi klienta powiedziała mi, że to przez kuriera, ale mimo jej zapewnień następnego dnia znowu przełożono termin z piątku na poniedziałek. Czekam już 1,5 tygodnia. Trochę to niepoważne, delikatnie mówiąc. Tu pytanie, może ktoś jest zorientowany - czy należy mi się w takiej sytuacji jakaś rekompensata? Bo mimo wszystko nie chcę cofać zamówienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie długo miałem dokonać małych zakupów i w sumie byłem już zdecydowany na morele.net, ale przeczytałem przed chwilą, że jeden z forumowiczów miał/ma z nimi spory problem. Oczywiście nie skreślam wcale morele.net, ale chce poznać wasze propozycje. Chodzi mi o kontakt ze sprzedawcą (zwłaszcza w razie jakiś problemów z zakupionym sprzętem), długość przychodzenia przesyłki, atrakcyjność cen, ogólne jakieś wasze doświadczenia, opinie na temat danego z sklepu (po prostu chce wiedzieć jaki sklep polecacie, a jaki nie koniecznie).

Wiecie jak dostać jakiś choćby najmniejszy rabat na morele.net?

Edytowano przez yojo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raul77

Jak chcesz jakiś rabat na morelenet to ja Ci powiem.

Składanie zestawu kosztuje tam 65 złotych a jak wpiszesz kod

O6A2MVKEK1

to jego koszt zmieni się na 1 złoty i dodatkowo powinien zmienić się też koszt kuriera na 0.

Ot taki rabacik :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...