Skocz do zawartości

Polecane posty

czy gotowe zestawy w sklepie techplanet.pl są dobre a nie te o których pisze yojo2(gotowe szity kupowane na allegro)? Poza tym nie wiem czemu ale po wysłaniu do nich wiadomości "zapytaj o produkt" trzy dni temu dalej nie otrzymalem odpowiedzi... ale bardziej interesuje mnie odp. na pierwsze pytanie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei bardzo dobrą opinię o Agito. Niedawno kupowałem u nich monitor BenQ 21.5". Jednak zaraz po włączeniu monitora pojawił się martwy piksel, którego gwarancja BenQ oczywiście nie obejmuje.

Monitor był oczywiście przeze mnie rozpakowany, odkleiłem wszystkie przezroczyste taśmy z ramki ekranu oraz podstawki - niektóre sklepy mogłyby się przyczepić przy zwrocie tego monitora, że nosi ślady używania. Ja jednak zwróciłem go ze względu na tej właśnie martwy piksel i nie było najmniejszego problemu z odstąpieniem od umowy kupna. Pieniądze zwrócono mi po kilku dniach.

Ze sklepem jest świetny kontakt - odpowiadają na każdy mail oraz wyjaśniają co należy zrobić. Ja dam temu sklepowi drugą szansę i zamówię jeszcze raz monitor (spróbuję lepszy model) i jestem pewny, że nie będzie problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODRADZAM KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK W TECHPLANET.PL

Zamówiłem u nich komputer w czwartek, dziś rano odebrałem paczke.

Okazało się że chłodzenie od procesora jest urwane (urwane po jednym zaczepie w dwóch pushpinach), wentylator karty graficznej ociera o obudowe karty, jak to zaczęło wyć to nie wiedziałem co sie dzieje! Niepodłączone kable od wentylatorów i powyginane piny w gniazdach od wentylatorów.

Wiadomo, że wine można zwalić na firme kurierską ale piny musiały być uszkodzone bo same z siebie by nie odpadły po kawałku. Wszystko dotarło do mnie trzymając sie ledwo na 2 zaczepach.

W tej chwili instaluje system i udało mi się jakoś zamontować chłodzenie na 2 uszkodzonych pinach. (wie ktoś czy można jakoś wymienić te pushpiny? Bo mam jeszcze seryjne chłodzenie od procesora)

Dzwoniłem do sklepu i oczywiście kazano wzywać kuriera i pisać protokół, odsyłać komputer i znów czekać.

Z trudem powstrzymuje się od pisania wulgaryzmów, ale jak będe do nich dzwonił kolejny raz to nie będe się powstrzymywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż chciałem zabrać głos co do sklepu komputronik.pl .

Kupiłem tam rok temu 1 PeCeta. Uporali się z tym w miarę szybko. Dobry kontakt mailowy. Był owszem jeden problem komp się sam resetował po 10 minutach pracy. Odwiozłem do salonu po tygodniu komp wrócił i nie ma z nim problemów. Ja osobiście polecam ten sklep, mimo iż ceny są trochę wygórowane to mam zaufanie do tych ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie sklepy polecacie, poza morele.net ? Chodzi o to, że właśnie tam miałem złożyć komputer. Wczoraj rano wyszło mi 3260zł, a po południu 80zł drożej, procesor intela 2500k ;// z 700 do 780 ... a szkoda, bo raty mieli fajne, moze esc.pl ? jakie doradzacie :) ?

Przeniosłem post do zbiorczego tematu.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak z morele będzie. Zamówiłem w czwartek, jutro powinien być GTX, pasta i napęd :)

Przyszły. Jestem jednak troszkę rozczarowany. GTX ma trochę przygniecionych finów radiatora (które zostały puknięte przez tę ozdobną nakładkę. Nie odsyłam bo nie są połamane, a po rozginane i nie chce mi się już kombinować :| . Dobrze, że nie ma ich dużo. No i pudełko było trochę brudne. Napęd był dobrze zapakowany, pasta też przyjechała w całości :) Resztę kompa też zamówię od nich, zobaczymy co będzie. Na razie stawiam neutrala

Teraz zauważyłem, że napęd się trochę zacina... Kurde nie wiem, nie wiem ...

Edytowano przez 24adi05
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam z ram.net, poradzili sobie już ze wszystkim, działa im wszystko normalnie?

zna ktoś takie sklepy: hit.pl, vobis.pl? ten drugi widzę ma sieć praktycznie w każdym większym mieście, możecie coś o nich powiedzieć? Są godni zaufania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron - cytując samego siebie:

zamawiałem tam (Ram.net) miesiąc temu i przesyłka doszła bardzo szybko. Chyba uporali się z tym problemem

Odnośnie Vobis - sklep ogólnie w porządku, tylko ceny są o wiele wyższe, niż w innych popularnych sklepach w necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...