Skocz do zawartości

Polecane posty

Powinny podlegać, bo czemu nie. Co do kabli to raczej nie sądzę by to był problem, jako że większość wtyczek jest tak robiona by się nie dało źle podłączyć. Jak już to tak jak wyżej - coś się może odpiąc w transporcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć mi o techplanet? Warto tam kupić? Jest bezpiecznie? Gwarantowana dobra jakość i profesjonalna dostawa sprzętu?

__________

Oczywiście mógłbym poszukać, ale dlaczego nie mielibyście mi odpowiedzieć biggrin_prosty.gif?

__________

Rozważam jeszcze kupno przez morele, ale na necie robią taki taki mindf**k że cholera... :/

Edytowano przez Kabezek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Siedzieć cicho"? To brzmi co najmniej niepokojąco. tongue_prosty.gif

Mam pytania odnośnie Techplanetu i tej promocji. Zamówiłem już zestaw i trochę mnie zastanawia, co to konkretnie jest. Dodają jakieś kubki, koszulki, czy coś w tym stylu, prawda? Ciekawe, do jak wielu "losowo wybranych" zestawów trafia taki prezent.

Ceny dobre, ale te "okazje" raczej biednie u nich wyglądają... zwłaszcza ta, w której za reklamowanie sklepu w internetach wysyłają głośniki za 13 zł. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w porządku, kupowałem w obu części do kompów i są naprawdę OK. Jedyne co mnie irytowało to to, że potrzebowali w techplanet całych 2 dni na skompletowanie zamówienia, ale przyjechało bardzo dobrze zapakowane (bardzo, bardzo dobrze) i sprawne, także nie mam zastrzeżeń. Nie mogę jednak powiedzieć nic o składaniu komputerów przez te sklepy, bo nie korzystałem z tej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W techplanet nie kupowałem nic jeszcze. Co do morele to zamawiałem od nich chyba z 4 czy 5 razy paczki i zawsze z dostawą nie było problemów. Ostatnio oddawałem tam na zwrot 10 dniowy nową kartę graficzną, która przyszła uszkodzona, paczka dotarła do nich tydzień temu, w piątek podpisałem korektę faktury i dzisiaj dostałem info, że do 5 dni będę miał zwróconą kasę na konto, także dla mnie sklep ok.

EDIT

Pieniądze za kartę wróciły już wczoraj popołudniu :)

Edytowano przez Ationx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny imo złe nie są, nierzadko wyszło mi w nim taniej niż na morele ;)

Co do layoutu, rzeczywiście się zgodzę, ale przynajmniej mają fajny konfigurator z obrazkami!

Dla tych, którzy mieszkają gdzieś na Pomorzu, czy niedaleko i kupują cały komputer złożony, sklep jest w sam raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zdarza się, aby zestaw wyszedł taniej w esc.pl jeśli nie mają jakiejś potężnej promocji na jakiś podzespół. Przy normalnych cenach podzespołów to przykładowy zestaw, który w morelach/techplanet kosztuje 3000 to w esc.pl kosztuje +50/100 złotych więcej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i masz rację, ale tylko dotyczy to moreli, bo w techplanet wyszło 3 zł taniej niż w esc.pl.

W każdym sklepie te same podzespoły: i5-3570k, ASRock P67 PRO3 B3, GoodRAM 4GB 1333MHz, XFX Core 550W, Brutus m23, samsung sh-224bb, wd10ezex, msi radeon hd7850 w wersji OC

Morele: 2565,75 zł

Techplanet: 2612 zł

Esc: 2615 zł

Wygląda na to, że morele mają najtaniej, zwłaszcza korzystając z Twoich kodów. ;d

Czyli esc nie jest złym sklepem, skoro tylko 3 zł drożej, niż w powszechnie polecanym techplanet (który jest w Katowicach).

Podzespoły dobierałem losowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...