Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arturzyn

Przepis na życie

Polecane posty

@Devius - Mówiąc "nie lubię stylistyki" tak naprawdę masz na myśli "nie lubię konwencji".

Bądź co bądź stylistyka w konwencji anime jest niespójna i większość autorów stara się nadać swojemu dziełu aspekt wyróżniający go z tłumu. Jeżeli mimo wszystko wciąż nie wierzysz, to spójrz na tabelkę ukrytą w spoilerze.

Every anime looks like Sailor Moon.jpg

Zapewniam cię, że ta lista jest o wiele dłuższa, a nawet bogatsza o ciekawsze przykłady. Swoją drogą /a/noni całkiem niedawno pracowali nad całkiem długą listą "artystycznych" tytułów. Niestety nie widziałem jej pełnej wersji więc nie mogę podlinkować wyniku, a szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że są tutaj adepci jednoosobowych zabaw rękoma... smile_prosty.gif

Cycki w Anime to nie to samo co prawdziwe i jakoś specjalnie mnie się nie podobają.

A co do pracy rąk to chodziło mi o lepienie ciasta, ale każdy może odebrać to inaczej, choć w sumie po przeczytaniu mojego posta po raz drugi od razu naszło mi skojarzenie ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, a co powiesz na to "jak wyczyścić lufę ojcu?"

No comment :D

Anime nie moja bajka (no oprócz Pokemonów, wielki fan od dzieciństwa), a tak to szału nie ma i po prostu rzygam tymi bajeczkami.

Kiedyś oglądało się nałogowo, jednak teraz, kiedy chciałem wrócić sobie do np. Fullemtal Alchemist to ledwo wytrzymałem jeden odcinek. Darcie się japońskich aktorów jednak nie jest już dla mnie, dlatego przerzuciłem się na seriale. O wiele lepsze kino (też zależy jaki serial).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No załóżmy, że jest dzień ojca. Chcesz sprawić swojemu staruszkowi jakiś nietuzinkowy prezent. Zabierasz się za sprzątanie garażu, czyścisz półki, pucharki, ogarniasz bajzel i nagle widzisz wiatrówkę, której twój ojciec używał do polowań... Nie wiesz jak ją wyczyścić.

Nasuwa się pytanie - jak wyczyścić lufę ojca, ewentualnie jak wyczyścić lufę ojcu.

To było tak oczywiste przecież. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...