Skocz do zawartości
nerf0

Cycki

Polecane posty

@Arturzyn

To chyba twoje najlepsze posty jakie dotąd widziałem w Luźnej Jeździe. :3

Szkoda, że znów skończył mi się plusy...

A dziękuję, dziękuję... :3

@nerv0

Nie wiem jak inni, ja po prostu w google wpisuje fajne cycki i wklejam. No chyba że znajdę jakieś fajne na jebzdzidy. Anyway - chodziło mi raczej o to, że wiele osób narzeka na joemonstera, a tam czasem (bo nie zawsze) można trafić na coś fajnego.

Często tam można na coś ciekawego trafić. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ostatnia pani się na tej stronie powtarza!!!11oneone Hańba Ci :P.

Nie wiem jak inni, ja po prostu w google wpisuje fajne cycki i wklejam.

Wyszukuję po frazach (np. postapo boobs), albo korzystam z Tumblra lub Pinterest.

Anyway - chodziło mi raczej o to, że wiele osób narzeka na joemonstera, a tam czasem (bo nie zawsze) można trafić na coś fajnego.

Mam tam konto (obecnie już nieaktywne) dłużej niż na FA. Długo to było dla mnie jedyne sensowne miejsce w sieci. A potem zaczęli pokazywać tylko cycki... Wiem, że grzeszę, ale poziom tak zawalili, że nawet cycków mi się tam oglądać nie chciało. Przesyt :].

LHIhazy.jpg

PlTLXvc.jpg

A64H11n.jpg

8TGorP4.jpg

wE8W0Jp.jpg

CGlUI36.jpg

gy0pu5P.jpg

O facet, żeś poleciał. Aż szkoda, że nie mogę Ci dać ze dwóch okejek... Albo trzech. Dlatego zacytuję całego posta, by ludziska jeszcze raz pooglądali :].

tumblr_n3xjublK9p1sljr6io1_1280.jpg

714393623.jpg

476880967.jpg

1900993513.jpg

tumblr_n3s6d2tlM71sljr6io1_1280.jpg

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem arty jakiegoś chińczyka. Niestety, ale ichnich krzaczków nie łapię ni w ząb, więc nie wiem, kto zacz. Ale zrobił na mnie wrażenie:

42893025_m.jpg

43135098_m.jpg

43134436_m.jpg

A tutaj obrazek kogo innego, ale też muszę wrzucić, bo zacny:

bf6103ebb4a1448db483accfe51bb216.jpg

Mój jest lepki

To jak jesz, to nie dotykaj ekranu...

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy pierwsze obrazki ci nie weszły, a ostatni znów wiedzie mnie ku depresji, bo to kolejna rzeczy, której narysować nie umim. ;____;

Od Chińczyka nie działają :/

A jak klikniecie na obrazek i dacie na SAVE (u dołu obrazka się coś takiego pojawia), to nie wyskoczy Wam od razu link? Bo nie chce mi się znów kombinować tylko dlatego, że forumowy skrypt biegunki dostaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...

Proszę:

http://i1.pixiv.net/img41/img/kcn-t/43134436_m.jpg

http://i1.pixiv.net/img41/img/kcn-t/43135098_m.jpg

http://i1.pixiv.net/img41/img/kcn-t/42893025_m.jpg

Było tego więcej, ale już za bardzo pod erotykę wchodziło. A nie chciałem cenzurować.

PS

nerv0 - nie załamuj się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och tak, to działa! To działa!!!

Bardzo ładne cycki Still, warto było się pomęczyć. :] Może nie całkiem podoba mi się styl w jakim ten pan rysuje twarze, ale design postaci i zadbana kreska wraz z mnogością detali i bogatą, acz nie oczojebną paletą kolorów to naprawdę mocne strony tych prac. Dzięki. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...