Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Waldemort

Rozwiązany: Szpanerski smartfon z bajerami

Polecane posty

zoom i S3 na pewno odpadają, zoom mi nie pasuje, ja za bardzo do aparatu uwagi nie przywiązuję, S3 to już nieco oklepany model

Nad LG myślałem, ale jeśli już to LG Swift G2

HTC One X, bardzo fajny z wyglądu, ale czy za 1700 nie wyhaczyłbym czasem HTC One?

Nie macie nic innego?

A coś od Sony? Zetka? Zetka1?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

po czytaniu tematu od razu przed oczami pojawił się SGS IV;) Tak, to na pewno szpanerski telefon z wieloooma bajerami. Polecam popatrzeć na recenzje, porównania na tym kanale:

http://www.youtube.com/user/TestHubPL

lub tych jeżeli nie obcy Ci język angielski:

http://www.youtube.com/user/phonedog

http://www.youtube.c...ndroidAuthority

Tam są porównania i recenzje wszystkich najlepszych smartfonów.Ja sam gorąco polecam HTC One M7- posiadam taki od października i jestem mega, podkreślam, MEGA zadowolony. Bardzo dobry wyświetlacz(tak jak chciałeś), niebanalny wygląd(tak jak chciałeś), i wręcz fantasataniczną jakość wykonania;) Ultra szybka maszyna, zero przycięć, jedyne co pozostawia lekki, i tutaj też podkreślam, LEKKI niedosyt to aparat- tak robi bardzo dobre zdjęcia, niesamowicie dobre( jak na telefon) w niskim świetle, ale to nie to samo co w Xperii Z, Z1 czy SGS 4. Bardzo nadrabia głośnikami i klasą słuchawek jakie są dołączone do niego. Musisz zadecydować co Ci jest bardziej potrzebne- teraz w tej cenie dostaniesz wszystkie topowe aparaty na rynku i bez znaczenia który kupisz, jeżeli wybierzesz funkcje najbardziej przydatne dla Ciebie, na pewno będziesz zadowolony;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy niż u jakiegokolwiek producenta? Android 4.4 będzie miał wsparcie dla urządzeń z 512MB RAM więc optymalizacja stoi na najwyższym poziomie a co za tym idzie producenci już nie powiedzą że urządzenie jest za słabe żeby odpalić system skoro Google zrobiło takiego psikusa producentom :P Musimy poczekać i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie. BTW, Sony zapowiedział aktualizacje dla Xperii Z na początku grudnia, a do 4.4 na początku 2014.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego? Sony nigdy nie dogoni G w dziedzinie aktualizacji, bo to G te aktualizacje rozdaje - sorry ;) Zresztą wymówka zawsze się znajdzie, a brak aktualizacji to decyzja czysto ekonomiczna, po co wspierać produkt, na sprzedaży którego się już nie zarabia?

Zresztą 512 MB ramu to dość dla każdej poprzedniej wersji Andka, co niejednokrotnie udowadniali panowie z CM. Tylko co z tego, skoro to niezoptymalizowana kobyła? Recki N5 to potwierdzają, niestety jest już za późno na optymalizację, system jest skopany u podstaw - skoro tak potężny Snapdragon z 2 GB ramu nie zapewnia płynności, to szamańskie tańce Google nic tu nie pomogą. Naprawa sytuacji zapewne odcięłaby system od dotychczasowe bazy aplikacji, a to cena zbyt wielka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym wyborem wg mnie może być poczekanie na nexusa 5- jeśli nie dla niego samego, ale dla spadku cen konkurencji przez niską cenę właśnie N5. I nadal utrzymuję- której maszyny nie kupisz, musisz wybrać to co Tobie najbardziej potrzebne i na pewno będziesz zadowolony;)

@Invar- po pierwsze czytaj posty dokładniej- wsparcie tzn. szybkie i bezproblemowe aktualizacje dla czystego andka, a nie bajki google o optymalizacji systemu. Po drugie-trochę ciężko mi uwierzyć, że HTC zbankrutuje- fakt, ma problemy finansowe ale prędzej dadzą się wykupić niż ogłoszą bankructwo. Kolejna sprawa, na serio wierzysz w to, że HTC płaci 12 mln Washingtonów "swojej nowej twarzy"(Robert Downey JR.) i jest na skraju bankructwa?:D Po trzecie- czemu sądzisz, że Z oferuje lepsze bajery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat, lepszy dźwięk na słuchawkach, aplikacje od Sony(np.: Mobile Bravia Engine 2, balans bieli, Walkman, możliwość podłączenia pada od PS3 itp.). Do tego dochodzi super wykonanie no i bardzo dobra cena używanych Xperii Z, które wygląją jak nówki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam się za fanboya HTC( to mój pierwszy fon tego producenta), ale tym lepszym dźwiękiem w słuchawkach, bilansem bieli i wykonaniem to mnie rozbawiłeś:P HTC od dawna słynie z jednego z najlepszych dźwiękowo telefonów, bilans bieli na pewno nie jest lepszy od tego z HTC(we wszystkich testach wyświetlacz HTC jest chwalony jako lepszy niż ten od Sony, i żadna aplikacja tego nie zmieni). Jeśli chodzi o aparat to kwestia dyskusyjna, zależy co komu potrzebne...;) Wygląd to wyłącznie subiektywne odczucie, a jakość wykonania jest najwyższej jakości w One- przynajmniej na tym samym poziomie co w Zce, to samo tyczy się walkmana, co do aplikacji Bravii i podłączenia do PS3 masz rację- pierwszy ficzer to dobry patent, drugi też...jeżeli masz PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież do podłączenia pada wystarczy zwykły kabelek usb otg lub, jeśli chcesz bezprzewodowo, root i odpowiednia aplikacja z marketu.

Jeżeli starczy ci ilość pamięci w Nexusie to go bierz, świetny telefon. Jeśli nie to proponuję HTC One lub SGS IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony oferuje granie padem PS3 bez rootowania i zbędnych aplikacji z Marketu. To że można ściągnąć wiem ale żaden telefon nie oferuje wbudowanej kompatybilności z padem DS3...

egon446

Balans bieli? Wiesz w ogóle co to jest ? Jeżeli nie to się nie wypowiadaj... Czemu najpierw śmiejesz się z wykonania, a potem mówisz że obydwa telefony są dobrze wykonane? Zdecyduj się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmieję się, tylko Ty napisałeś to tak jakby HTC one to był szajs, albo jakby był gorzej wykonany- dlatego napisałem też napisałem, że mnie tym rozbawiłeś. A jeżeli chodzi o balans bieli to masz rację, nie wiedziałem co to jest- zawsze sądziłem, że to jasność\ nasycenie bieli.Wuj google mnie naprostował, a mój wywód to był strzał w stopę, sorry za to. Dalej będę się upierał jednak, że kompatybilność z PS3\4 przydaje się tylko jeśli się ma którąś z nich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...