Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Opman098

Fallout new vegas ultimate edition - aktywacja na steam

Polecane posty

Kupiłem klucz na kinguin przez paysafecard. Wcześniej kupiłem jeszcze Fallout 3 GOTY. Przy aktywacji pisze mi:"Przepraszamy, ale wymienione elementy nie są dostępne w tym kraju. Twoje zamówienie zostało anulowane.". Na internecie znalazłem 1 temat ale tam koleś mieszkał w UK i musiał mu ktoś aktywować z Polski. Tak więc nie wiem co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad byl ten koles co od niego kupiles keye ? poza tym jak chcesz to mam kolegow w calej UE i moga Ci aktywowac tam gry a odzyskac je w razie problemow nie jest trudno ( o ile masz jakis dowod zakupu ktorejs z gier np klucz z pudelkla). Ewentualnie VPN (ale czasem zdarza sie ze banuja, ale zwykle na kilka dni). A i tak F:NV na blokade regionalna (np z brazylijskich kodow nie aktywujesz ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś pisać do pomocy na Steamie ? Tak się składa że Ja aktywowałam na Moim koncie Fallout New Vegas Ultimate Edition chociaż pisze że ma blokadę regionalną. A przynajmniej powinna MIEĆ skoro jest sprowadzona z Anglii i w całości po angielsku.

Pytanie - a miałeś wcześniej na tym koncie w innej wersji Fallout'a New Vegas ? - bo istnieje możliwość że pozostałości poprzedniczki Ci blokują instalację (wiem z własnego doświadczenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...