Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zorzin

Laptop do 2800-3000zł

Polecane posty

Witam. Miałem kupić pieca, wyszło na laptop. To tak:

  • Cena: najlepiej coś w okolicach 2800 zł, ale jeżeli będzie to bardzo potrzebne, to jestem w stanie dopłacić te 200 zł.
  • Główne zastosowanie. Studia. Planowane informatyczne, aktualnie będę uczył się programowania. Jednak jestem także graczem, także dedykowana karta jak najbardziej do jakiegoś lol'a, starcrafta czy czegoś nie za bardzo wymagającego.
  • Rozmiary. Minimum 15, im więcej tym lepiej.
  • Mobilność. Coś cienkiego, lekkiego. Chcę kupić coś bardzo mobilnego, co łatwo będę mógł nosić w różnych sytuacjach. Myślę, że waga coś w okolicach 2.2 kg. Im cieńszy tym lepiej. Bateria oczywiście też im dłuższa tym lepsza.
  • System operacyjny. Windows 8. Bez systemu odpada.
  • Inne: Koniecznie dwa oddzielne złącza na mikro/słuchawki. Dużo teraz laptopów ze złączami combo, co odpada, bo bardzo dużo rozmawiam na ts'ie, skype itp.
  • Procesor: Minimum i5. i3 to mimo wszystko za mało. No i żeby nie był niskonapięciowy.
  • Raczej nie chciałbym nic HP, chyba, że naprawdę aktualnie robią dobre laptopy. Mam uraz po laptopie brata ;)

Trochę tego jest, ale na forum actionum się jeszcze nie zawiodłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniła się nieco sytuacja. Priorytety podobne. Jednak: grafika dedyk, ale nic specjalnego. Może być jedno złącze combo. CENA DO 2600zł MAX! I tak jak było: jak najlżej. Natomiast pytanie brzmi czy różnica między i3 a i5 jest na tyle duża, że nie ma co celować w i3?

Póki co najbardziej mi się podoba ten Asus:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-x550vb-xo016h-w8.bhtml#opis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...