Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PTa4

Risen -bug przy zakończeniu gry.

Polecane posty

Mam już całą zbroje tytana, porozmawiałem z tym duchem, obok cały czas stoim Mendoza, sam nie atakuje, a jak go zaatakuje to jest nieśmiertelny, wiadomo co z tym zrobić? Czy po prostu lipa i jedynie zakończenie moge sobię obejrzeć na youtube jak ktoś urżnął tytana? ;P Ewentualnie jak ktoś ma save przed samą walką z nim mógłby się podzielić to tak bym sobie z nim zawalczył. : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem ze wszystkimi, jedynych qustów jakich nie mam zrobionych to: "Przeklęci Lordowie" - ponieważ nie moge pogadać z Leonem, mimo iż mam 5 pierścieni. "Spijacz dusz" - o tym ostrzu. "Kamienie eleportacyjne". Więc nie wiem o co chodzi? ;S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby pogadać z Leonem, potrzebujesz 6 pierścieni. Musisz zebrać 5 + jeden dostajesz od Leona.

Nie mam pojęcia, o co chodzi z Mendozą, ale dziwi mnie, że nie masz wszystkich kamieni teleportacyjnych, ponieważ większość zdobywa się podczas głównych questów.

PB słynie zbugów. Niedawno ukończyłem Risena, więc ewentualnie save mogę udostępnić. Mam wykupione wszystkie talenty z walki mieczem, 100 siły i całe uzbrojenie władcy tytanów. Jeśli chcesz, to wyślij mi maila na mysquff@gmail.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...