Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CreativeCBR

[PS3] Pomoc przy zakupie - najbardziej opłacająca się wersja konsoli

Recommended Posts

Witam.

Jeśli zacząłem temat w złym dziale to serdecznie przepraszam.

Więc tak, chciałbym sobie kupić przed świętami konsolę PS3, z uwagi na to że jakość jest nadal bardzo dobra a ceny spadają okrutnie gdyż nadchodzą next-geny, chciałbym się zapytać jaką konsolę najlepiej wybrać?

Jest kilka rodzajów, kompletnie mi brak kompetencji, nie wiem czym się różnią itp. Slim i wszystkie inne. Stare Faty, nowe ultra slim. Który rodzaj wybrać? Dlaczego? Dysk do gier których raczej nie będę ściągał z internetu.

Zła nazwa tematu. Zmieniłem. To problem sprzętowy, więc przeniosłem. Zapoznaj się z Regulaminem Konsol.

Link to comment
Share on other sites

Byle nie Super Slim, weź 250gb to starczy na naprawdę wiele, ale to naprawdę gier, "sejwów", aplikacji i czego tam jeszcze dusza zapragnie.

Teraz w sklepach chcą wcisnąć jeszcze aktualną generacje po prawie normalnych cenach. Ceny tak naprawdę okrutnie spadną po wyjściu nowej generacji, która już prawie puka do drzwi. Teraz jak mówię, chcą jak najwięcej "wcisnąć" ludziom przy zbliżonej cenie z tamtego roku.

Link to comment
Share on other sites

Polecam Slimkę, bo to jedyne rozsądne rozwiązanie. Super Slimki raz, że są okropnie brzydkie i wykonane z taniego plastiku to mają jeszcze inne szufladki na dysk, co przy popularnych wersjach z flash 12GB może być problemem. Od 3 lat posiadam Slim i miałem z nią jedną awarię, bo przy ściąganiu softu coś źle się dociągnęło i musiałem formatować dysk pod komputerem bo aktualizacja się nie chciała robić, ale poza moim to nie znam żadnego takiego przypadku.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...