Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyngiel

Zamiar kupna GIGABYTE GTX770 4GB DDR5 256bit OC 1189MHz lub inna

Polecane posty

Witam

Mam zamiar zmienić swoja obecną wysłużona karte graficzną

GIGABYTE GEFORCE GTX 560TI 1024 MB DDR5/256 BIT

na jakiś lepszy model. Nie ukrywam, że roważam zakup tylko i wyłącznie serii GEFORCE i najlepiej firmy gigabyte bo nigdy mnie nie zawiodla chociarz, może są lepsze firmy.

Zastawiam się nad kartami:

GIGABYTE GTX770 4GB DDR5 256bit OC 1189MHz

lub

GIGABYTE GTX 770 2GB DDR5 1189/7010MHz

I tutaj proszę o pomoc czy jest to dobry wybór czy może macie jakieś inne lepsze modele ? I czy będzie ta karta dobrze współgrała z moją obecną specyfikacja która podam poniżej. jeżeli będzie coś trzeba zmienić w innych podzespołach to też bym bardzo prosił o rade, może czegoś dodać ?

Zależy mi głównie na tym, żeby większość z nowych gier typu Crysis 3 BF4 Assasin's Creed 4 chodziły na bardzo wysokich detalach.

Na kartę mogę przeznaczyć coś koło 1400 zł.

Specyfikację;

- Pamieć RAM: Kingston HyperX KHX1600C9D3X2K2/8GX

- Procesor: CORE i7 2600k 3.4 ghz LGA1155

- Płyta główna: GIGABYTE GA-P67A-UD3-B3 intel P67 LGA 1155

- Zasilacz: Corsair VX550W

Z góry dziekuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną karty te to dobry wybór. Do wersji 4GB raczej nie ma co dopłacać, no chyba że zamierzasz grać w rozdzielczości wyższej niż Full HD.

Tematy o zakupach zakładamy w dziale "Składamy komputer - kupujemy części".

Wątek przeniosłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka plyta byla by dobre zeby obslugiwała PCIe 3.0 ? Chodzi Ci o ten procek i7 ? Własnie tych dwóch kwesti nie rozumiem, nie wiem czym to się różni. Zasilacz już mam koło 4-5 lat napewno bedzie dobry ?

A i nie rozumiem tej różnicy w cenie:

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne,72/?name=&gross_price_0=&gross_price_1=&brand=36&attributes_0=399877

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty 3.0 zadziałają i na płycie z 2.0. Poza tym - tak jak już powiedziałem - żeby w pełni obsługiwać 3.0 musiałbyś zmienić też procesor (jak zmienisz samą płytę, to i tak będzie działało jak 2.0). Nie opłaca się takie kombinowanie ;)

Co do różnicy to pewnie tymczasowa podwyżka cen wersji 2GB w tym sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytam jeszcze jaka jest różnica między 3.0 a 2.0 bo przyznam, że jestem ciemny dawno sie tym nie interesowałem.

A jaki monitorek LEd byście do tego polecili nie za drogi minimum 24 cale a i co najwazniejsze zeby miał możliwośc mocowania an scianie na uchwyt VESA 75mm lub 100mm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...