Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

adam1118

Zestaw do grania.

Recommended Posts

Z kartą bedzie cienko w grach (Quadro jest do zastosowań profesjonalnych, nie gier - mimo iż oparty jest na tej samej architekturze co domowe karty, w grach wypada gorzej). Procesor będzie wydajniejszy, ale jego opłacalność jest zerowa do typowych zastosowań. Czemu taki dziwny dobór części?

Link to comment
Share on other sites

Zależy od tego jakie koszty byś musiał ponieść przy jej pozyskaniu. W każdym razie gdyby kartę graficzna zmienić na coś lepszego to by tragedii nie było. Podaj tylko dokładny model procka, bo z tego co widzę modelu E5-1600 (z końcówką 00) nie było.

Link to comment
Share on other sites

To jest ten czterordzeniowiec (pozostałe to sześciordzeniowce). Niemniej wydajniejszy sporo od Twojego. Jak w miarę tanio, to można brać. Tylko Quadro, jak wyżej, do gier się nie nada.

Link to comment
Share on other sites

Będą problemy z jej ogólnym działaniem w grach ze względu na przeznaczenie tej karty. Poza tym ta karta ma 384 rdzenie CUDA i bazuje na Keplerze, czyli to w gruncie rzeczy... rdzeń z GT640/650. Czyli nawet gdyby to nie było Quadro tylko zwykły GeForce, to by był wolniejszy (i to sporo).

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...