Skocz do zawartości

Rozwiązany: FIFA 14 i Origin


mansons

Polecane posty

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Miałem kiedyś (z 1.5 roku temu przy pierwszej instalacji Origina) podobny problem, nie dało się zalogować. Co ciekawe pomogła kilkakrotna zmiana hasła. Więc może warto spróbować odpalić jakoś tą stronę Origina i zmienić hasło. Nic nie szkodzi spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie mogę wymyślić na czym może polegać Twój problem. Niedziałający Origin, brak możliwości zalogowania się tylko na ich stronie - dość nietypowy przypadek rzekłbym... Naprawdę nie wiem co jeszcze można Ci poradzić - może jednak skorzystasz z pomocy telefonicznej EA, jak sugerowaliśmy to wcześniej...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ja mam problem gdyż gdy uruchamiam Fife 14 pisze ze muszę miec origina na kompie. Zainstalowałem go i gdy właczam wyskakuje bład ze origin nie moze znalesc pliku Qt5Xml.dll i nie moge włączyć gry. Dodam ze zanim zainstalowalem fife 14 chcialem fife word przez origina właczyc to mi nawet ani razu sie nie właczył bo wyskakiwał bład z aktualizacja lub pisał ze program przestał działac i musi byc zamkniety proszę o pomoc.

Po odinstalowaniu origina i ponownym zainstalowaniu wyskakuje bład z plikiem qt5gui.dll.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...