Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CaZ

Rozwiązany: Wybór odpowiednich słuchawek do PC.

Polecane posty

Siema, od kilku dni myślę nad kupnem słuchawek nausznych. Od nowych słuchawek oczekiwałbym:

-Wygodę (w miarę możliwości)

-Dobry bass

-Dobrze przekazywany dźwięk

-Mikrofon (w miarę możliwości)

-Odpowiedni kabel (nie za krótki nie za długi)

Mój budżet to 100 zł. ewentualnie mogę coś dorzucić.

Słuchawki mają służyć do gier, słuchania muzyki i rzadkich rozmów. Chciałbym słuchawki z wbudowanym już mikrofonem jeżeli by takowy były, jeżeli nie to mikrofon jakiś doczepiany też się sprawdzi, ponieważ dużo rozmów nie będę wykonywał. Słuchawki będę używał w domu.

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówcą. Sam mi polecił HD 681 i nie zamieniłbym ich na żadne inne w tym przedziale cenowym. Wcześniej miałem Sennheiser HD201, lecz Superluxy to klasa wyżej (o ile nie dwie).

Bardzo dobrze zgrywają się z moja integrą. Na pewnym forum byly narzekania, że niewygrzane mają zbyt uciążliwe wysokie tony, jak u siebie tego nie zauważyłem (a raczej nie usłyszałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z wytrzymałością Superlux'ów? Czy nie siądą po paru miesiącach czy tygodniach? Mikro nie musi być wbudowane ponieważ więcej będę słuchał niż gadał.

Czyli najlepszym wyborem będą te? http://allegro.pl/sluchawki-superlux-hd-681-promocja-hd681-i3654500575.html

Przeczytałem inne opinie i recenzje o nich i wydają się dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...