Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Riot

Rozwiązany: Komputer do 2500 zł.

Polecane posty

Witam panowie po raz kolejny. Otóż złożyłem zamówienie 1 grudnia o 17:09:56. W opisie mojego zamówienie pisze iż data realizacji zamówienia to 9 grudnia godzina 16:00.

Jak wiadomo dzisiaj termin upłynął(?). Na ich stronie widziałem że pracują od 8.00-16.00 więc tak myślę czy zaczekać jeszcze jutro czy zadzwonić i zapytać się o co chodzi i kiedy mniej więcej przyślą paczkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oni co chwilę zmieniają termin ? Po raz kolejny zmienili termin na 12 grudnia... Denerwuje mnie to trochę ponieważ prawie 2 tygodnie muszę czekać , a jak każdy czekać nie lubię tongue_prosty.gif

Najbardziej mi zależy żeby do świąt wysłali jednak ten sprzęt :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer przyszedł , ładnie zapakowany z wszystkimi pudełkami ! Wszystko super.

Mając pod ręką tylko Win Vista 32 bit zainstalowałem i zaczeły pojawiać się problemy.

Sterowniki karty graficznej na Viste nie wchodzą. Ponad to komputer nie widzi internetu. Podłączam kabel i nic. Zero reakcji. Instalowałem sterowniki od płyty głównej. Panowie wiecie jak można na to zaradzić ? :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne już się z tym uporałem aczkolwiek panowie mam dosyć dziwny problem(?). Gdy sprawdzam jaką mam kartę to piszę ... I tutaj niespodzianka ! Intel® HD Graphics 4600 a przecież nie taką kartę graficzną zamawiałem ! Ponad to w zestawie jest 4 gb ram a pisze że mam 3.7 ! Wszystkie sterowniki zainstalowałem dlatego zastanawiam się czemu tak jest ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż pożyczyłem dzisiaj rano od kolegi Win 7 64 bit. Zaraz sprawdzę z tym podłączeniem monitora i dam znać ! :)

Naaah , podłączyłem do karty graficznej monitor przez kable HDMI i zero reakcji. Na monitorze widnieje czarny ekran. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze nie mam pojęcia :< Tak zmontowane dostałem od Morele więc ... Ahh

Rozumiem że lepiej samemu tego nie sprawdzać ? :/

Jak tak patrzę przez boczną obudowę to do karty graficznej są podpięte kabelki z zasilacza.

Może w BIOSIE coś trzeba zrobić ? :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podłączone :(

Próbowałem również podłączyć zarówno do monitora jak i telewizora różnymi kablami HDMI i efekt jest ten sam :-(

W menadżerze urządzeń karty mojej nie widzę . Czyżbym źle sprawdził kabelki ?

Nie no dobrze sprawdziłem jestem pewien na 100 % :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek HDMI do jedynego złącza do którego wchodziło , bez przejściówek. Mój na prawdę stary monitor był na takie kable z niebieskimi końcówkami i się dokręcało żeby one nie wylatywały. Niestety takich wejść w tej karcie graficznej nie ma więc na starym monitorze nie sprawdzę sad_prosty.gif

To jak ? Da się coś z tym zrobić ? Może w BIOSIE pokombinować trzeba ? :c

post-325961-0-71049200-1387018858_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ ale z płyty ze sterownikami od płyty głównej zainstalowałem tylko drivers bez utilites. W zakładce Utilities znajdują się takie rzeczy jak:

A co chcesz w Biosie kombinować? Tam nic nie ma praktycznie co mogłoby mieć z tym związek...

Spróbuj może zainstalować sterowniki do karty pod Vistę ze strony producenta.

Zmieniłem system na Win7

post-325961-0-14552700-1387020424_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utilities nie są potrzebne, zresztą to nie ma związku z kartą graficzną.

Aczkolwiek teraz wydaje mi się trochę dziwne, że karta zintegrowana w ogóle działa - przy włożonej karcie graficznej integra się zwykle wyłącza. Sprawdzałeś, czy karta graficzna jest dobrze dociśnięta do slotu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny problemik pojawia się w sprawdzaniu ... Nie wiem jak rozkręcić obudowę ;o

Obudowa

Zalman Z9 PLUS - CZARNA MIDI TOWER (Z OKNEM, BEZ PSU) ZALMAN GAM,KOM - (Z9 PLUS)

Są jakieś śrubki które da się odkręcić ręcznie i jakieś śrubki przy wiatraczku. Nie wiedziałem czy te śrubki przy wiatraczku można odkręcać . :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na temat ale znajomy mi informatyk stwierdził że nie działa to dlatego iż karta nie jest zaktualizowana więc o HDMI nie przejdzie. Zalecił zakupienie kabla DVI-D i powiedział że wtedy powinno pójść :-)

Btw. Jezuu napisałem śr"ó"bki >.<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...