Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BinQ

Rozbudowa starego komputera

Polecane posty

Witam. Jestem zmuszony wymienić w swoim starym komputerze parę części. Otóż piszę do was z prośbą o doradzenie mi dobrej płyty głównej ATX, która najlepiej aby posiadała SATA i ATA. Może ta: Asrock P4i4B ? Lub coś lepszego? Doradźcie. Nie będzie ona przeznaczona do gier. Musi być stabilna do pracy. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim podaj całą specyfikację komputera. Całą, czyli wliczając obecną płytę, procesor, RAM, a także zasilacz.

Płytę podałeś na Socket 478, więc zakładam, że na taki socket szukasz płyty. Musiałbyś więc szukać używek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta: Asrock X533 - do wymiany

RAM: 1 GB RAM DDR,

CPU: Pentium 4 2,4GHz,

Zasilacz: obecnie Codegen 420 ale będzie wymieniany na Fortron 400W FSP400-60HLN.

Grafika: Geforce 2 MX 440 - też by pasowało na jakąś lepszą zmienić także doradźcie coś

Dysk twardy: Również będę wymieniał gdyż chcę kupić SATA. SAMSUNG F3 F4 HD322GJ - 320GB Czy ten dysk będzie dobrym rozwiązaniem bądź może ten 500 GB HD502HJ Spinpoint F3?

Tak szukam płyty pod socket 478. Oczywiście używana jak najbardziej lecz doradźcie jaki model najlepiej wybrać wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...