Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

seba

Kupno PS4

Polecane posty

Witam, mam pytanie i nie wiem, gdzie go zadać, więc zrobię to tutaj - mianowicie. Chce zakupić konsolę i

a) chyba bardziej w obecnej chwili oplaca sie kupić PS4 niźli PS3, prawda?

b) kiedy będzie można kupić PS4?

c) można oszacować, ile będzie ona kosztować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie AD 2013 29 listopad? tongue_prosty.gif

rzecz w tym (wybaczcie, nie mam żadnych styczności z konsolami, jestem TOTALNIE zielony) czy jeśli teraz kupię ps3, to czy następne gry w przyszłości także będą wydawane na ps3 czy już tylko na ps4 (po jego wejściu na rynek)?

E. I jak sprawa ma się z grą w multi na konsolach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony mówiło, że jak wyjdzie ps4 to nadal będą wspierać ps3 czyli, że gry będą wychodzić nowe, a co do multi to na ps3 masz darmowe kupujesz grę i grasz natomiast na ps4 będziesz musiał mieć usługę ps+(playstation plus) żeby grać na multi prócz tego masz jeszcze inne przywileje. Na ps3 także jest usługa ps+, ale nie jest wymagana, żeby grac po sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie miałeś styczności z PS3 nigdy to warto go kupić :) Ceny są bardzo atrakcyjne, a baza świetnych, tanich gier ogromna. Do momentu w którym przejdziesz trylogię Mass Effect, Uncharted, The Last of Us, GTA V, LittleBigPlanet (a to tylko początek ;) ) to PS4 na tyle stanieje, że będziesz mógł się spokojnie przesiąść na next-gena :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...