Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gejm

Cały PC

Polecane posty

Jak ktoś wie to pomóżcie wycenić mi cały ten zestaw:

Procek: Intel Celeron 2GHz

RAM: 512Mb DDR

Mainboard: Jakiś wieśniacki :) Albatrona, pod socket 478 (czyli max chyba P4 3.06GHz), AGP 4x (!, największa bolączka), 3 sloty na RAM, dyski na zwykłe ATA, 5x PCI, 1xUSB 1.1, 1xUSB 2.0 + jakieś 2 śmieszne wejścia na płycie głównej pod którymi też można mieć USB

Karta muzyczna: C-Media 4.0 na PCI, jest też wbudowana AC`97, ale nie mam do niej sterów :)

Graficzna: ATi Radeon 9600SE, 128Mb, AGP 8x

Napędy: Nagrywarka DVD LG (obsługuje DVD9, DL etc.), CD LG 52x, HD Seagate Barracuda 80Gb (wszystko na ATA), flopa nie mam

Obudowa/zasilacz: Stan obudowy oceniam tak z 2/5 :D, ale jak była nowa to była ładna :lol:, zasilacz 300W, jakiejśtam firmy L&C.

Nie napiszę z którego roku jest komp, bo każda część była kupowana gdzie indziej i kiedy indziej :D

Jak coś jeszcze chcecie konkretniejszego wiedzieć to piszcie, ale tyle chyba wystarczy.

PS. Tak, to jest ten komp co w podpisie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Śpiewa wesoło> Aalegro ocho!

Sprawdź ceny tych podzespołów na allegro i masz cenę.

Dział "wycena" jest własnie po to, by ktoś ocenił, ile warty jest zestaw, a nie odsyłał na allegro...

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, postanowiłem się tym zająć :P

Procesor - ~50zł

Ram - ~15-40zł

Płyta główna - ~80zł

Grafika - ~60zł

Napęd - ~70-80zł

Dysk - ~60zł

Zasilacz - ~30zł

Buda - ~30zł(za zły stan :P)

Razem: 395-430zł

Od tego należy trochę odjąć i masz cenę za zestaw. Na moje oko to 250-300zł byłoby ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny według Allegro dałem. Ramu nie opisałeś, tylko ilość, więc musiałem strzelać. Zasilacz o dziwno znalazłem, nówkę za 34zł. O płycie nie ma nic, więc też trzeba było kombinować :P

Interesuje cię sprzedaż na części?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...