Skocz do zawartości

Farming simulator 2013 - problem z niewiedza dobrania wydania gry i czy dostane klucz steam


grajes23

Polecane posty

Złota edycja.

Złota Edycja zawiera dodatkowe maszyny rolnicze oraz ich historyczne odpowiedniki.

Edycja premium.

Nowości i zmiany, które są dostępne w najnowszym wydaniu to m.in.:

? Nowe obiekty takie jak szklarnia, garaż, ekrany słoneczne czy studnia i wiatraki prądotwórcze;

? Nowe rodzaje warzyw m.in. pomidory, ziemniaki, sałata;

? Nowe czynności związane z pielęgnacją warzyw jak np. podlewanie, ścinanie;

? Nowe tryby gry ? ?od zera do milionera? oraz opcja z dostępną dużą kwotą pieniędzy i zasobów;

? Nowe możliwości czerpania zysków np. z farm słonecznych;

? Dodatkowa mapa ? gracz ma do dyspozycji wschodnie i zachodnie wybrzeże USA co razem z Toskanią, Alpami oraz ponad setką wiernie odwzorowanych maszyn rolniczych daje szerokie pole do popisu.

I czy kupujac na stronie komputronik.pl dostane klucz steam?

W opisie gry na stronie masz kategorię format nośnika, zerknij tam.

A moze lepsze jest agrar symulator?

Tu nie pomogę, nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, "Symulator Farmy 2013" wydawany przez Techland to nic innego jako kolejna część serii "Agrar", nie polecam jednak zakupu tej gry ze względu na ogromną ilość bugów i fatalną optymalizację, jeśli jednak się odważysz kup od razu edycję premium, która zawiera wszystko co możliwe.

Po drugie, to że do niektórych gier dodają klucze Steam, nie znaczy że dodadzą do tych, mogę się mylić ale nigdzie nie spoktałem gier rolniczych z kluczem Steam, jeśli chcesz je dodać do biblioteki musisz kupić je bezspośrednio w Steamie.

Po trzecie, lepszym zakupem będzie "Farming Simulator 2013" w edycji "Ursus" od CDP, nie ma może tak efektownej grafiki jak "Symulator Farmy 2013" (Agrar), ale jest lepiej wykonany i wielu kwestiach lepszy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...