Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabriele

Rozwiązany: Wybór nowego telefonu

Polecane posty

Hejo wszystkim,

niedługo kończy mi się umowa, toteż muszę zdecydować się na jakąś nową komórkę, z przyczyn oczywistych wybór ograniczony do telefonów dostępnych w salonach Orange.

Wymagania raczej nienadzwyczajne, dotykowość, duża przekątna ekranu, jak największa wytrzymałość. Komórki najczęściej używam do przeglądania internetu, więc dobrze by było żeby w telefonie była tak możliwość :P.

Bardzo ważna jest też dla mnie fizyczna klawiatura qwerty, będę w stanie zrezygnować z niej tylko jeśli telefon przekona mnie do siebie czymś supernadzwyczajnym ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to ująłem, poprawniej to zdanie wyglądałoby tak: Wymagania raczej nienadzwyczajne, dotykowość, możliwie największa przekątna ekranu, jak największa wytrzymałość. Zadowolon? tongue_prosty.gif

Ostatni raz byłem w salonie Orange jak miałem, hmmm 5 - 6 lat? Nie mam pojęcia jak sprawdzić dostępne telefony. Da się jakoś internetem? biggrin_prosty.gif

PS. Gotowy na kocenie w gimnazjum trollface.gif ?

1236195_501699996589411_501950586_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? ;____;

Nie jestem tak tępy by przed napisaniem posta nie sprawdzić strony Orange i nie pomyszkować w internecie, jednakże niczego nie znalazłem. :<

Jeśli jednak ktoś miły podrzuci mi rozwiązanie - biję się w pierś i przepraszam za nieumiejętność szukania ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ciężko będzie mi wejść do salonu na wózku inwalidzkim. Pozostaje zadzwonić.

Mógłbym Cię zwyzywać jak prawdziwy gimbus, jednakże grono moderatorskie czuwa, sam rozumiesz.

Temat do zamknięcia w sumie, wiem wszystko czego chciałem, dzięki wszystkim za pomoc :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę możesz przedłużyć bez wychodzenia z domu. Zamówienie możesz złożyć na stronie orange.pl a dokumenty oraz telefon dostarczy Ci bezpłatnie kurier. Aktualnie dostępne telefony w sklepie internetowym znajdziesz tutaj http://www.orange.pl...ci_ind/telefony Z jakiej oferty korzystasz i jakiej mniej więcej oferty poszukujesz? Ile dzwonisz, SMS-ujesz miesięcznie? Korzystasz z internetu w telefonie? Będziemy mogli coś więcej doradzić.

Pozdrawiam

Tomek

Orange Ekspert

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z mamą w gimnazjum, przepisać się do klasy z moim kumplem Krzysiem. Przepraszam za posiadanie własnego życia :(

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...