Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sniper_in_Crysis

Turok

Polecane posty

Mam problem, otóż... Jestem w misji gdzie wchodzę do takiego laboratorium z dużymi ekranami. Potem pojawiają się znienacka ogromne skorpiony. Wchodzę na dach, łapie miniguna i rozwalam wszystko dookoła. Moim celem jest dobiegnięcie do helikoptera. A więc ruszam. Gdy dobiegnę, włącza się krótki przerywnik jak ziemia pod nogami się zawala i Turok wpada w przepaść. Potem jest 'wczytywanie'... A gdy wczyta się następny poziom, to ekran jest cały żółty, na przemian mruga na czerwono. Wygląda to jak efekt starych gier wideo. To tak jakby ktoś zrobił w paintcie dwa obrazki: żółty i czerwony i włączył pokaz slajdów ustawił czas przejścia na pół sekundy :blink:

Czekam około 5min i nic.. z początku myślałem że tak musi być.. ale doszedłem do wniosku, że to bug. Oczywiście grę, wł i wył, podobnie jak komputer... i nic ;]

Aha zaraz druga sprawa. Jak działa zoom snajperki? Bo jak standardowo przybliżę to jest x2.. Jak go zwiększyć (przybliżyć)?

No i mój komp:

C2D E8200 2x2,66Ghz

2 x 1GB Kingston HyperX

ZOTAC 9600GT AMP Edition

Gra oczywiście ustawiona na max, wyciąga równe 60 fps (ponieważ jest limiter klatek), tak pewnie wyciągnęła by więcej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wciąż nie wiem jak przybliżać zoom snajperki... kto wie ręka do góry :P

Ja wiem!! :P Przybliżamy standardowo PPM, następnie trzymamy przycisk broni alternatywnej (SHIFT) i na koniec strzelamy, tyle że nie oddamy strzału tylko przybliżymy zoom. Jest 2x, 5x i 10x :P

btw.. gra zbyt krótka, 3 zarwane noce i po przygodzie :P , ale nie powiem gra warta świeczki :P

Walka z dinusiem:

http://img146.imageshack.us/img146/6421/tu...31114813cu3.jpg

Ostatnia cut-scenka :D

http://img234.imageshack.us/img234/2964/beztytuuvv9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem :P trudny jest... Przede wszystkim musisz mieć miotacz ognia. Ma on dwa rodzaje alternatywnego strzału:

- zianie ogniem

- wystrzeliwanie ognistymi rakietami

Tak więc są trzy etapy nawalania tego węża.

1) Wpierw kryjesz się za stalaktytami, będąc blisko kraterów. Gdy tylko stwór uderzy w skałę, zioń ogniem w krater - a nastąpi wybuch który okaleczy potwora. Oczywiście nie zapomnij o bombach i granatach - jak tylko ogłuszy się na skale to uderzaj w niego.

2) Kiedy wąż uderza mackami, należy wtedy schować się jak najdalej od niego, jest tam takie miejsce na środku gdzie należy się schować. W tym momencie nie trzeba atakować, tylko przeczekać moment zaatakowania.

3) Wąż rzuca w Ciebie kamieniami. najtrudniejszy moment. Nie masz już zapewne granatów, ani bomb, ani skał za którymi się chowasz. Dodatkowo bestia rzuca w ciebie kamieniami, i co trzy rzuty chowa się i znów atakuje mackami. To jest rzeczywiście trudne, ale trzeba zrobić tak:

Gdy w ciebie rzuca kamieniami, należy je omijać - fajny sposób to trzymanie SHIFT (atak alternatywny) i ruch w lewo lub w prawo - zrobi on fikołka w bok.

Są trzy kratery, to one są najważniejsze i one zabijają potwora. Gdy tylko nad kraterem unosi się taki gaz, należy podpuścić gada, aby się zbliżył. Ty wtedy uciekasz w bok i szybko strzelasz z miotacza w chmurę gazów. Kratery są trzy więc co chwilę najlepiej zmieniać się do nowego. Po kilkunastu "ognistych pułapkach" bestia pada.. ufff

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z demem będzie ciężko. Ja to kupiłem na współe z kumplem na eBuy.

A jeśli chodzi i stronę techniczną Turoka, to dodam że ma bardzo fajny silnik fizyczny AEGIA, i ciała poległych dinozaurów zachowują się podobnie jak w Gears of War.

Aha no i dodam największą 'wadę?' tej gry. Chodzi tu o niepozorny nóż. Tak tak - nóż. Niby nic dziwnego, ale można nim zabić grupę 20 dinozaurów. Wystarczy do nich podejść i w odpowiednim momencie nacisnąć przycisk myszy. Włącza się wtedy mini cut scenka, i Turok efektownie zabija dinusia. Tyle, że zawsze jednym ciosem i bez uszczerbku na życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry napisze że mam oryginała :D, ale problem pojawia się kiedy chce grac przez internet. Tworze profil, wpisuje e mail, itp. następnie zapisz i wtedy pojawia się komunikat : nie można połączyć się z serwerem Quazal, sprawdź połączenie internetowe lub spróbuj później. Cytuje z głowy, ale chyba nie przeinaczyłem za bardzo :) I co zrobić z takim fantem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z demem będzie ciężko. Ja to kupiłem na współe z kumplem na eBuy.

A jeśli chodzi i stronę techniczną Turoka, to dodam że ma bardzo fajny silnik fizyczny AEGIA, i ciała poległych dinozaurów zachowują się podobnie jak w Gears of War.

Aha no i dodam największą 'wadę?' tej gry. Chodzi tu o niepozorny nóż. Tak tak - nóż. Niby nic dziwnego, ale można nim zabić grupę 20 dinozaurów. Wystarczy do nich podejść i w odpowiednim momencie nacisnąć przycisk myszy. Włącza się wtedy mini cut scenka, i Turok efektownie zabija dinusia. Tyle, że zawsze jednym ciosem i bez uszczerbku na życiu.

1. nie jestem pewny ale AGEIA n 99% to nie jest silnik fizyczny. Isnieje cos takiego jak AGEIA PhysX, karta akcelerująca silnik fizyczny, i Turok jest jedną z niewielu gier z niej korzystającej/lub jest to związane z Unreal Engine bo w UT3 też się to instalowało ;p

Według mnie nóż to najlepsza broń w grze a nie wiem czy zauważyłeś ale Turok wbija nóż w głowe lub przeżyna tętnice, a więc dinki nie mają szans przeżyć, a obrażenia dalej sie dostanje jak np. inny dinuś na ciebie skoczy i charata pazurami, tylko chamskie jest że to nie przerywa CutScenki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien problem w misji z szukaniem radia (duch w cieniu bodajze?) i w miejscu gdzie spotykam Cowboya prowadza mnie w strone wawozu gdzie po drugiej stronie ludzie Kane'a nawalaja sie z dilofozaurem. potem dobijam reszte ekipy, ale jak do [beeeep] przejsc na druga strone wawozu? pomoc (F1) prowadzi mnie caly czas w kolko przez ten wawoz z resztkami dinozaurow gdzie trzeba rozwalac raptory. dodam jeszcze ze zawsze w jednym miejscu po zrobieniu "kolka" skads pojawiaja sie tam 2 raptory. wyglada to tak jakby w tym miejscu ktos wrzucal << na DVD :blink: . prosze o pomoc!

EDIT: nie mam pirata :] niech nikt sobie nie mysli ze jestem profanem gier. no moze nie w 100% :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pnia nigdzie nie widze, widze tylko wielki glaz na ktory "na piwerwszy rzut oka" da sie wskoczyc ale po blizszych ogledzinach okazuje sie ze nie. a siedlisko raptorow jest na dole. jesli ktos moze to prosze o zrobienie screena z przejsciem, bo ja naprawde nic tu nie widze! i w dodatku gra mnie prowadzi w kolko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już dawno nikt tu nie pisze ale sprubóję.

Otóż mam teraz rozwalić pajęczaka. Biorę więc rakietnicę i idę na niego. Strzelam, fajnie - pocisk wybucha ale maszyna stoi. Chcę więc strzelać jeszcze raz, a tu się okazuje, że nie ma już naboi. Próbowałem oczywiście innymi spluwami ale to nic nie daje. Wie ktoś jak to pokonać, bo siedzę przy tym już długo.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać tego wielkiego stwora z mackami w jakimś podziemnym jeziorze?

Stajesz za jakimś kraterem (ta dymiąca dziura w ziemi :P ) i gdy BESTIA rzuca się na Ciebie

strzelasz miotaczem ognia w dym (powinien ją poparzyć) i tak aż da sobie spokój :D

Jak pokonać tego wielkiego stwora z mackami w jakimś podziemnym jeziorze?

Stajesz za jakimś kraterem (ta dymiąca dziura w ziemi :P ) i gdy BESTIA rzuca się na Ciebie

strzelasz miotaczem ognia w dym (powinien ją poparzyć) i tak aż da sobie spokój :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tą grą. Coś jest nie tak bo gra mi się tnie! I to bardzo. Na najniższych detalach mam w menu i w grze zaledwie 3 FPSy :o Wygląda to tak jak bym miał po prostu za słaby komputer, ale przecież powinna mi chodzić bez zarzutów na max detalach. Co jest grane??

Dodam jeszcze, że prawie wszystkie inne, nowe gry chodzą mi bez zarzutów na max detalach (no oprócz GTA 4) Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...