Skocz do zawartości

Rozwiązany: Baldur's Gate - Nieposłuszny Minsc chce Uciec


Theriuss

Polecane posty

Witam, mam kolejny problem dotyczący tej gry, a mianowicie w trakcie Zadania z Minsciem (mam znaleźć jego kobietę w Twierdzy Gnolii, stwierdziłem że przyda się w kopalni, spałem w niej by odzyskać życie - tak więc spędziłem w niej dużo czasu. Następnie udałem się do twierdzy gnolli, w połowie drogi (już po nią - w twierdzy) Minsc Stwierdził, że za długo czasu zwleka i chce mnie zabić, jakby nie rozumiał że już tam jesteśmy. Jestem w stanie zaradzić jego głupocie?

Dzięki Za Pomoc smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) W pliku Baldur.ini w folderze z grą dodaj od nowej linijki "Cheats=1", zaraz pod [Game options] (albo [program options]) - zapisz zmiany.

2) Podczas gry otwórz konsole kodów za pomocą kombinacji ctrl + tab.

3) Wpisz DOKŁADNIE:

 CLUAConsole:SetGlobal("Minsc","GLOBAL",900000000)

i zatwierdź klawiszem enter. Zwróć uwagę na brak spacji!

Wyzeruje to "licznik" Minsca i da Ci więcej czasu. W razie czego możesz wpisać kod ponownie. Ma to sens tylko przed jego buntem, więc jeśli już Cię atakuje, to nie zostaje nic innego jak go zabić. Przynajmniej Edwin się ucieszy smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci wielkie, zacny przyjacielu. Niech ci bóg twój z pragnieniu twoim wynagrodzi. Prosiłbym cię jednak, byś nie proponował mi współpracy ze zdrajcą Edwinem, gdyż serdecznie go nie cierpię, Świetnie wyszkolony przyjaciel Xan z zupełności mi wystarczy.

Problem uważam za rozwiązany

DZIĘKI!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...