Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

damianix

Rozwiązany: Nowa karta graficzna :)

Polecane posty

A więc chciał bym kupić kartę graficzną do takiego zestawu:

-Amd Phenom II x4 965 black edition 3,4Ghz

-4gb ram 1333Mhz GoodRam

-Corsair 600w Atx

-płyta główna to gigabyte 970-Ds3

Obecna karta graficzna to Gigabyte gt 440 1gb ddr3 która niestety już nie wystarcza do grania, zresztą już od dłuższego czasu.

Kartę zamierzam kupić dopiero za jakieś pół roku, ponad pół roku ale już bym chciał wiedzieć w jaką kartę najlepiej by było zainwestować. Budżet to jakieś 500zł najwyżej 550. Prosił bym o dobrą radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim zestawem i daj my na to z gtx 650 będzie działać bez problemu np. battlefield 3 na co najmniej wysokich? Albo wiedźmin 2 ? Bo do tej pory wiedźmin 2 słabo mi chodził ze względu na kartę graficzną(tak sądze) Jak bym nie ustawił około 20 fps'ów w rozdzielczości 1400x900 a gdy przestawię na rozdzielczość najmniejszą czyli 640 na 480 chyba to mogę nawet na ultra grać, w sumie to na takiej rozdzielczości nie da się grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na tej karcie zdaje sie DDR3 to sie nie dziw ze nic nie rusza.

Mysle ze twoja karta jest niewiele szybsza od mojego 9600GT.

650Ti to nie jest jakiś cud nad Wisłą więc nie spodziewaj sie wysokich/ultra w 1080p ale lepiej duzo niz to coś co masz teraz biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaję przy tym GTX'ie 650 Ti . Dziękuje wszystkim za szybką pomoc w wyborze. Temat można zamknąć, bo już raczej nie mam żadnych pytań. Dziękuję jeszcze raz :) Swoją droga jak kupuje dopiero za jakieś pół roku to może stanieje jeszcze ta karta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaję przy tym GTX'ie 650 Ti . Dziękuje wszystkim za szybką pomoc w wyborze. Temat można zamknąć, bo już raczej nie mam żadnych pytań. Dziękuję jeszcze raz smile_prosty.gif Swoją droga jak kupuje dopiero za jakieś pół roku to może stanieje jeszcze ta karta biggrin_prosty.gif

Prędzej zniknie z rynku lol :D

tak jak mówi Omas:

Za pół roku to się może rynek odwrócić do góry nogami, przyjdź wtedy, miłego wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...