Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolaslol

Fallout: New Vegas, Stacja meteorologiczna problem nie mogę wyjść

Polecane posty

Witam mam misję ,,House zawsze wygrywa II'' no i jest problem wszedłem tam z broniami takimi jak rewolwer,pistolety co myślałem że wystarczy a jednak nie. Od początku gry nie kupowałem żadnej broni tylko zbierałem to co wypadnie z wroga i teraz żałuje. Dodatkowo nie mogę wyjść ze stacji żeby kupić odpowiednią broń i sprzęt radioaktywny bo jak wiadomo strażnik przy drzwiach odpowie "Nie wypuszczę ciebie póki nie wykonasz zadania cezara'' jak zejdę w dół z tymi broniami co mam to i tak nie rozwalę robotów co prawda jest pomieszczenie gdzie jest broń plazmowa i granaty ale i tak mało to da bo próbowałem i dodatkowo nie mam stroju żeby promieniowanie nie zabierało mi życia. Wszystko byłoby dobrze gdybym mógł wyjść z tej stacji i kupić dobrą broń na te roboty i strój na promieniowanie.W zapisy nie chcę się bawić bo co prawda mam zapisy ale z 5 poziomu i nie chciałbym od tego momentu grać. Jeżeli ktoś wie jak się wydostać z tej stacji to niech pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie nie wyjdziesz, możesz co najwyżej użyć konsoli i komendy center on cell (coc) np. "coc goodsprings". Tylko nie wiem, czy będziesz mógł wtedy wrócić. Gdyby się nie dało, pozostałaby Ci tylko ścieżka RNK. Polecam zostać i rozejrzeć się po krypcie za granatami EMP, zabijają wieżyczki i co słabsze roboty od razu. A, i nie da się całkowicie zablokować promieniowania, więc tak czy tak byś musiał łyknąć po wyjściu parę antyradów. Gdyby dalej nie szło, po prostu olej przeciwników i gnaj przed siebie, odpal co trzeba i się zmyj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbuje jeszcze jakoś to szybko zrobić rushując a jak nie to wtedy użyje tego kodu i teraz nasuwa się pytania czy ten kod zablokuje mi jakieś achievementy na steamie ? i jeszcze jedno pytanie gdzie się udać po jakąś dobrą broń po tym zadniu mam 1723 kapsli ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zablokuje osiągnięcia, ale wystarczy zresetować steama i dalej można je zbierać. Po broń najlepiej udać się do sklepu Micka i Ralpha w Freeside w Vegas albo do zbrojeniowców (mają taką budę z robotem sprzedawcą niedaleko wejścia do Freeside). Tyle, że za 1700 kapsli niczego dobrego nie kupisz, takie magnum 44 czy smg 10 mm kosztuje z 5000, a nie są to znowuż bronie z najwyższej półki. Jeśli masz 7 lub więcej szczęścia polecam iść do kasyna, kupić fiszek za 1000 i spróbować coś ugrać na blackjacku. Jeśli nie, w posterunku Mojave za proste zadanie z eksterminacją mrówek dostajesz m.in. karabin AR-15.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Wystarczy że pogadasz ze strażnikiem i powiesz że nie jesteś jeszcze gotowy czy coś takiego, on cię wypuści, zabierze bronie, ale żeby użyć szybkiej podróży musisz iść do przewoźnika, pogadać i zostawić platynowy szton, który odzyskasz przy ponownej wizycie w Forcie.

Możesz jeszcze zhackować terminale i wyłączyć roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...