Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slowsmoke

Karta dźwiękowa - 200zł

Polecane posty

Witam. Potrzebuje jakieś dobrej karty dźwiękowej do 200zł (jak się opłaci to dopłacę trochę). Mam zamiar kupić Microlaby solo7c i to z nimi będą grały. Posiadam także SS Siberia V2. Zależy mi na mocnym i wyraźnym bassie. Słucham Hardstylu , Dubbstepu oraz rapu. Nie wiem czy to info coś da ,ale płyta głowna to ASRock Extreme 3.

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu, bo taki Cube zagra dużo lepiej od większości wewnętrznych kart za podobną kasę.

Inna sprawa, że ja bym pierw kupił głośniki i samemu ocenił czy nie grają wystarczająco dobrze i czy warto rozważać zakup karty, bo o ile do słuchawek integry przeważnie się nie nadają, to już na głośnikach, nawet tych lepszych, nie zawsze idzie usłyszeć znaczną poprawę względem integry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu, bo taki Cube zagra dużo lepiej od większości wewnętrznych kart za podobną kasę.

Prodigy HD2, Esi Juli@ czy nawet Prodigy 7.1e/xfi nie zagrają gorzej a może nawet lepiej :) Co do głośników to wydaje mi się Edifiery R2600 mogą być lepszym pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juli@ to jednak karta z innej półki cenowej. Co do pozostałych Audiotraków, to wiem, dlatego celowo użyłem słowa "większości", a nie "wszystkich". Pytanie tylko, czy zgrają się one równie dobrze z Solo, bo opinii o dobrym połączeniu z Cube czytałem już sporo, również na zagranicznych forach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...