Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jeszcze jedno pytanie: Gdy grasz jakis mecz i np. w skutek zle dobranej taktyki przegrywasz po 40 minutach 0:5 to czy powtarzasz mecz? Spotkalem sie z takim zachowaniem u duzej liczby osob grajacych w FM`a.

Uwazam, ze powtarzanie meczy do skutku jest nonsensem.

Nosisz glany? ;)

W zimie tak. Preferuje jednak wygodniejsze i lzejsze obuwie.

Czy ktoś z konkurencji zaproponował ci pracę u siebie

Nie. Poza tym przejscie do jakiejkolwiek konkurencji CDA byloby dla mnie krokiem wstecz i m.in. z tego wzgledu nie wchodziloby w rachube. Aczkolwiek kiedy Electronic Arts otwieralo przedstawicielstwo w Polsce, mialem okazje zalapac sie tam. Bylem na rozmowie, ale zupelnie nie usmiechala mi sie przeprowadzaka do Warszawy i z pewnoscia bylo to po mnie widac. :)

Czy uważasz, że Lost ,od mniej więcej 3 sezonu, zaczął schodzić z dobrego poziomu? Pierwsze 2 sezony miażdżyły, potem imo było już tylko gorzej (podróże w czasie...).

Niestety "Lost" zdebilnial. To samo zreszta spotkalo "Prison Break".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć CormaC , mam pytanie czy znasz zespół Sonata Arctica i co o nim sądzisz , ewentualnie jaka piosenka najbardziej przypadła Ci do gustu , ja bardzo lubie i szanuje ten zespół , ogólnie słucham metalu głównie thrash i heavy czasami death ,blacku unikam. Również mam chorobe na rap , uważam że z słuchania rapu się dorasta , jednak z słuchania metalu , rocka niekoniecznie co prawda nie znam przypadku żeby ktoś porzucił metal przez dojzałosc a rap odwrotnie czesto ludzie zdają sobie sprawe ,że ten hmm gatunek muzyki jest z lekka denny i niestety powiem grzecznie mało mądry. Ciesz sie ,że w polsce nie brakuje takich ludzi jak ty a nie same technojeby i wieśniaki pod blokiem z baidoleniem o nedznym życiu , jak to ich pokrzywdził los.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy lubisz U2

Nie. Dla mnie to jest na maksa przereklamowany zepsol, choc maja kilka fajnych kawalkow. Niechec wzbudza tez we mnie sam Bono.

2.Czy szanujesz Polską armie ja bardzo

Wiesz, jakos nie mysle o wojsku - od czasu, kiedy dostalem przeniesienie do rezerwy, zwisa mi ono. :)

PS Skroc sygnaturke. Wiecej cytatow nie dalo sie tam wkleic? :)

Cześć CormaC , mam pytanie czy znasz zespół Sonata Arctica

Znam.

i co o nim sądzisz

Nie lubie. Dla mnie ich granie jest bezjajeczne, a kowery Helloween albo Scorpionsow wychodza im fatalnie, bo chlopaki wychodza z zalozenia, ze im szybciej sie gra, tym jest fajniej. Nie jest.

technojeby

Umowmy sie, ze piszac na tym forum bedziesz pilnowal jezyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Bono pomaga dużo w Afryce i dawno już pomaga

tak przyokazji ja cenie wojsko bo sam jestem w wojsku

ale szanuje twoje zdanie

Nie chcę offtopować, ale to twój kolejny post w którym piszesz tak dużą czcionką i w dodatku bez znaków interpunkcyjnych.

Zrób coś z tym, bo czasami ciężko coś z tego zrozumieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ja mam komputer a moja siostra kupiła sobie laptopa. Mamy internet przez router, Ale ostatnio moja siostra nie wiedzieć czemu internetu nie ma. A jeśli ona już go ma to ja w swoim komputerze jego nie mam. Proszę cie co mam zrobić z tym problemem ?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz zdanie o metalu progresywnym? Lubisz słuchać takich rozbudowanych kawałków progresywnych

Nie, nie lubie.

czy też wolisz proste metalowe granie, tzn. prosty riff na tle jednostajnie łojącej perkusji?

Ciekawie skonstruowane pytanie. "Wolisz filmy, ktore ja uwazam za ambitne, czy taka papke dla przyglupow?" :) To nie ma juz nic pomiedzy progresywnym przynudzaniem a "prostymi riffami na tle jednostajnie lojacej perkusji"? Mam wrazenie, ze bardzo malo slyszales.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbys zeby powstal jakis kawalek Sabatona o dywizjonie 303 ? Mowiles ze 40-1 podobal Ci sie ale zawsze podkreslasz tez ze dla Ciebie najwazniejsza jest muzyka a nie sama tresc, i jak to bylo z tym 40-1 podoba Ci sie ze docenia sie polske i jej historie??

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbys zeby powstal jakis kawalek Sabatona o dywizjonie 303 ?

A dlaczego mialbym chciec? Nie jestem ani fanem Sabatonu, ani nie interesuje mnie zbytnio II wojna swiatowa.

Mowiles ze 40-1 podobal Ci sie ale zawsze podkreslasz tez ze dla Ciebie najwazniejsza jest muzyka a nie sama tresc, i jak to bylo z tym 40-1 podoba Ci sie ze docenia sie polske i jej historie??

To jest po prostu fajny numer. No i przy okazji milo, ze wzieli taki, a nie inny temat. Fajnie rowniez dla nich, bo graja co chwile w Polsce koncerty na pelnych salach, maja swietne przyjecie, podczas gdy np. w Czechach na ich koncertach szalu nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej rzadko jem jakies smieciowe zarcie. Od czasu do czasu wciagne jakiegos burgera czy cos w tym rodzaju, zwlaszcza jesli nie ma czasu na cos lepszego, ale generalnie nie przepadam za tym. Jezeli zaliczyc do fast foodu pizze, to ją jem zdecydowanie najczesciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest twój ulubiony wokalista, którego mógłbyś słuchać cały czas?

Czy słuchałeś solowych płyt Bruce'a Dickinoson'a? Jeżeli tak to czy są warte uwagi i możesz podać jakieś konkretne nazwy albumów ?

Edytowano przez biomen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...