Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

1. Czy patrząc na siebie, tj. na stare zdjęcia np. ten gdy byłeś z wizytą w studiu zajmującą się Infernalem...uważasz, że teraz wyglądasz lepiej, czy Ci to obojętne?

2. Sprawia Ci przyjemność przebywania na tym forum, czy już zmieniło się to w rutynę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czy Twoim zdaniem gry w rodzaju Guitar Hero mają choć troszkę wspólnego z prawdziwą grą na gitarze? Oczywiście, to tylko substytut, ale na przykład czy ruchy palców i ich częstotliwość ma coś wspólnego z prawdziwą grą.

No powiedzmy, ze cos tam maja. Na pewno latwiej jest grac w Guitar Hero ludziom, ktorzy maja wprawe w grze na prawdziwym wiosle.

2) Jaką MP3 i jakie słuchawki do niej polecasz? Oczywiście do słuchania metalu/rocka.

Tutaj Ci nie pomoge, bo nie zajmuje sie w CDA testami odtwarzaczy ani sluchawek. Powiem tylko tyle, ze jesli wahasz sie pomiedzy sluchawkami dousznymi, a nausznymi, to bierz nauszne. Z doswiadczenia wiem, ze douszne maja bardzo zly wplyw na sluch.

Co myślisz o serii Call of Juarez?

"Jedynka" fajna, w "dwojke" jeszcze nie gralem.

1. Czy patrząc na siebie, tj. na stare zdjęcia np. ten gdy byłeś z wizytą w studiu zajmującą się Infernalem...uważasz, że teraz wyglądasz lepiej, czy Ci to obojętne?

Wydaje mi sie, ze lepiej, ale nie powiem, zebym myslal o tym codziennie. :)

2. Sprawia Ci przyjemność przebywania na tym forum, czy już zmieniło się to w rutynę?

Gdyby mi nie sprawialo przyjemnosci, to pojawialbym sie tutaj rzadko i tylko na chwile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiedzmy, ze cos tam maja. Na pewno latwiej jest grac w Guitar Hero ludziom, ktorzy maja wprawe w grze na prawdziwym wiosle.

Czy ja wiem?

Nieco lepiej poradził sobie Dave Mustaine, ale Perfecta to on też nie wyrabia ;).

Edytowano przez mehov
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiedzmy, ze cos tam maja. Na pewno latwiej jest grac w Guitar Hero ludziom, ktorzy maja wprawe w grze na prawdziwym wiosle.

Czy ja wiem?

Ja wiem. :) Nie napisalem nigdzie, ze ktos, kto dobrze gra na prawdziwym wioselku, zaraz po wzieciu do reki kontrolera z Guitar Hero zaliczy na 100% "Through the Fire and Flames". Ale na pewno ma lepsza koordynacje dloni i wyczucie rytmu niz ktos, kto tez pierwszy raz gra w Guitar Hero, ale nigdy nie gral na prawdziwej gitarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem sobie album InDespair - No Escape. Mam mieszane uczucia....z jednej strony....aranżacje, umiejętności techniczne....calkiem calkiem...zagrane z pomyslem i polotem...to wokal bardzo slaby. U mnie 6+/10. Virus chyba najlepszym utworem......Jestem ciekaw jakie zespoły thrashowe...cenisz...bo heavy/power poza IM..i paru kawalkow innych kapel,...,jakos nigdy nie byly z mojej bajki..zwlaszcza...power...brrrrrrr:-). Zadalem to pytanie Allowi,ale nie odpowiedzial..do sluchania muzyki na kompie (cd)...lepsze sa zestawy glosnikowe 2.0 czy 2.1?

P.S tez lubie Amon:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakie zespoły thrashowe...cenisz...

Tak z brzegu to Megadeth, Testament.

Zadalem to pytanie Allowi,ale nie odpowiedzial..do sluchania muzyki na kompie (cd)...lepsze sa zestawy glosnikowe 2.0 czy 2.1?

To zalezy od klasy sprzetu. Ale chyba wszystkie zestawy 2.1, ktore slyszalem, mialy tendencje do przebasowywania dzwieku - zawsze musialem mocno sciszac subwoofer. Dlatego osobiscie wole 2.0. I takie wlasnie glosniki kupilem do domu - Creative T40.

Umiesz śpiewać wysokie dźwięki? :)

W ogole nie umiem spiewac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlip..mam sentyment do Testamentu.choc malo ich plyt w domu,..pierwsza solowka jaka w zyciu mnie zachwyciła była w utworze First Strike Is Deadly z ich pierwszego albumu. Pamietam od kolegi kasete pożyczyłem...wspomnień czar.

Edytowano przez Miltum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie zawsze są do Ciebie kierowane pytania w których chodzi o ocenę jakiejś gry, zespołu muzycznego, sprzętu itp. Dlatego też teraz ja pytam: Czy potrafił byś wystawić ocenę < bardziej chodzi o stopień zaawansowania grupy > InDespeir w skali CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie zawsze są do Ciebie kierowane pytania w których chodzi o ocenę jakiejś gry, zespołu muzycznego, sprzętu itp. Dlatego też teraz ja pytam: Czy potrafił byś wystawić ocenę < bardziej chodzi o stopień zaawansowania grupy > InDespeir w skali CDA?

Nie, poniewaz: 1) nie wiem, co rozumiesz przez "stopien zaawansowania", 2) nie jestem w stanie sam oceniac tego, co robie z zespolem.

Skoro mowa o grach muzycznych...

Artykuł - Rock Band Network

Może warto się tym zainteresować, żeby wypromować trochę zespół...

Dzieki za info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Wiem, już milion razy pisałeś jaką muzykę lubisz, a jaką nie, jakich zespołów słuchasz, a których nie trawisz, i pewnie musi Cię to już mierzić Jednak jestem bardzo ciekawy i mam nieprzepartą chęć zadania Ci tego pytania....

Czy słyszałeś kiedykolwiek Dżem??? Czy podoba Ci się muzyka tego zespołu?? (co zagorzalsi fani twierdzą, że grający tam na gitarze Styczyński jest najlepszym gitarzystą w Polsce:P).

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszałeś kiedykolwiek Dżem???

Trudno chyba mieszkac w Polsce, interesowac sie muzyka i nie slyszec Dżemu.

Czy podoba Ci się muzyka tego zespołu??

Generalnie nie. Maja kilka kawalkow, ktore bardzo lubie i od czasu do czasu wlaczam ("Malowany ptak", "List do M.", "Ostatnie widzenie"), ale kiedy bylem na ich koncercie, zasypialem na stojaco. Nie moje klimaty.

(co zagorzalsi fani twierdzą, że grający tam na gitarze Styczyński jest najlepszym gitarzystą w Polsce:P).

Zagorzali fani maja tendencje do postrzegania rzeczywistosci w sposob mocno wykoślawiony. Wedlug mnie Styczynski moze ewentualnie kandydowac na najlepszego gitarzyste bluesowego w Polsce, bo jezeli wyjdzie sie poza ten gatunek, znajdzie sie moim zdaniem lepszych od niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od konkretnego przypadku. Czasem brzmi to fajnie, a czasem nie.

Generalnie nie. Maja kilka kawalkow, ktore bardzo lubie i od czasu do czasu wlaczam ("Malowany ptak", "List do M.", "Ostatnie widzenie"), ale kiedy bylem na ich koncercie, zasypialem na stojaco. Nie moje klimaty.

Byłeś na koncercie Dżemu?Wow! Ale to już chyba za ''kadencji'' J. Dewódzkiego lub M. Balcara, prawda?

Zgadzam się z Tobą w kwestii Styczyńskiego, a co do tego bycia w Polsce i nie słyszeć Dżemu, to ja np. (mam 16 lat) odkryłem tą muzykę jakieś pół roku temu, a wieeelu moich rówieśników nie zna Dżemu (tylko Feely itd.).

I nie dziwię Ci się w sumie, że podoba Ci się tylko kilka kawałków Dżemu, skoro dla Ciebie najważniejsza w utworze jest muzyka, bo w Dżemie to teksty grają główną rolę (moim zdaniem) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na koncercie Dżemu?Wow! Ale to już chyba za ''kadencji'' J. Dewódzkiego lub M. Balcara, prawda?

Tak, widzialem Dżem 2 razy z Balcarem.

Zgadzam się z Tobą w kwestii Styczyńskiego, a co do tego bycia w Polsce i nie słyszeć Dżemu, to ja np. (mam 16 lat) odkryłem tą muzykę jakieś pół roku temu, a wieeelu moich rówieśników nie zna Dżemu (tylko Feely itd.).

Tak, ale ja napisalem "Trudno chyba mieszkac w Polsce, interesowac sie muzyka i nie slyszec Dżemu". :) Znac Feela z radia i interesowac sie muzyka to nie to samo. :P

I nie dziwię Ci się w sumie, że podoba Ci się tylko kilka kawałków Dżemu, skoro dla Ciebie najważniejsza w utworze jest muzyka, bo w Dżemie to teksty grają główną rolę (moim zdaniem) :)

Tu nawet nie chodzi o to, czy priorytet jest tekst czy muzyka (choc faktem jest, ze dla mnie ta druga jest wazniejsza). Po prostu bluesowe/blues-rockowe klimaty mi nie leza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Może... Hmmm... Gra która według ciebie w kategorii "gry nieliniowe" (kiedyś określiłeś je jako "gry sandboxowe" czy jakoś tak) zamiata w swojej konkurencji przeciwników pod dywanik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest twoja ulubiona gra którą zrecenzjonowałeś?

Naprawde nie wiem. Pomijam tu fakt, ze pisze recenzje gier od 10 lat i trudno byloby mi przypomniec sobie wszystko, co recenzowalem.

Lubisz jakiś sport?

Zadnego nie uprawiam, lubie natomiast obejrzec dobry mecz pilki noznej.

Może... Hmmm... Gra która według ciebie w kategorii "gry nieliniowe" (kiedyś określiłeś je jako "gry sandboxowe" czy jakoś tak) zamiata w swojej konkurencji przeciwników pod dywanik?

Bezsprzecznie seria GTA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...