Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Ja też za Fenderem specialnie nie przepadam, ale mam piecyk tej firmy i jestem zadowolony.

Nie wydaje mi sie, zeby fender zrobil jakikolwiek wzmacniacz, ktory by mi pasowal.

A czy znasz taki zespół One Nation? Oczywiście metal :)

Nie znam.

Co sądzisz o zamieszczonym niedawno w internecie, track'u z nowje płyty Megadeth'u pt. Head Crusher?

To samo, co 2 podstrony tego tematu wczesniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że ostatnio wszyscy zadają Ci pytania na temat "Jakiej gitary używasz?" lub "Czy słyszałeś jakąś tam piosenkę?"

A ja zadam pytanie : Jak zaczęła się twoja przygoda z zespołem, w którym grasz?

Co zainteresowało Cię do gry na gitarze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, próbowałem ułożyć sobie tabulatury do "głową w dół", nawet zapytałem kolegę "który uważa się za specjalistę", ale doszliśmy do wniosku nie da się tego zagrać... :laugh:

I mam pytanie, kto skomponował muzykę do tej piosenki, znaczy kto do tej piosenki tabulatury ułożył? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanie : Jak zaczęła się twoja przygoda z zespołem, w którym grasz?

Mialem wczesniej inna kapele, ktora sie rozpadla. Potem kumpel zaprowadzil mnie na probe znajomych, ktorzy szukali gitarzysty i od tego czasu ja i drugi wioslarz trzymamy wszystko w kupie.

Co zainteresowało Cię do gry na gitarze?

Muzyka Iron Maiden.

CormaC, próbowałem ułożyć sobie tabulatury do "głową w dół", nawet zapytałem kolegę "który uważa się za specjalistę", ale doszliśmy do wniosku nie da się tego zagrać... :laugh:

Numer jest generalnie prosty.

I mam pytanie, kto skomponował muzykę do tej piosenki

Wiec tak - tekst i wiekszosc muzyki jest moja. Riff otwierajacy ten numer jest autorstwa kumpla, z ktorym gralem w poprzednim zespole. Motyw gitarzy prowadzacej na 2. i 3. refrenie to sprawka gitarzysty InDespair.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle to, co zwykle - Ulrichowi daleko do najlepszych bebniarzy metalowych. Zreszta wedlug mnie kazdemu muzykowi Metalliki - moze z wyjatkiem Trujillo, ktory jest faktycznie dobrym basista - daleko do czolowki metalowych instrumentalistow (a w przypadku Hetfielda rowniez wokalistow). Ich sila lezy w czym innym - we wsparciu wytworni i w niezwyklej umiejetnosci robienia ludziom wody z mozgu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się tylko z jednym, a mianowicie Kirk Hammett. Według mnie to on jest najmocniejszą stroną zespołu i należy mu się {na wzgląd na to jak grał wcześniej, bo "dzisiejsza" jego gra to inna bajka... chyba już się wypalił ;D} miejsce w czołówce metalowych wirtuozów. A co do reszty, zgadzam z tym absolutnie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się tylko z jednym, a mianowicie Kirk Hammett. Według mnie to on jest najmocniejszą stroną zespołu

Byc moze. Jesli cala klasa zgarnia na sprawdzianie co najwyzej 3, to ktos z 4- sie wyroznia. :)

i należy mu się {na wzgląd na to jak grał wcześniej, bo "dzisiejsza" jego gra to inna bajka... chyba już się wypalił ;D}

A co takiego sie zmienilo? Katuje te same skale, co kiedys. Mnie osobiscie bardzo dziwi wychwalanie Hammetta jako gitarzysty solowego (a zwlaszcza nazywanie go wirtuozem), bo dla mnie jest strasznie nudny i monotematyczny.

miejsce w czołówce metalowych wirtuozów

A wedlug mnie nie nalezy mu sie, chyba ze te czolowke rozciagniemy do kilkuset gitarzystow. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego sie zmienilo?

Teraz jego zagrywki to bardziej popisówki i próby upodobania się swojemu "mistrzowi" <chodzi o podlizywanie się Hammetta do Joe Satrianiego>. A nie to co można usłyszeć chodź by na drugim albumie Metallic'i.

dla mnie jest strasznie nudny i monotematyczny.

Ale dawał "kopa" :D i nadawał hmm... "klimat" piosenkom np. sola w "Lepper Messiach" albo "Fade to Black"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zestaw pytań:

1.Masz jakiegoś zwierzaka?

Mialem psa.

2.Masz jakieś rodzeństwo?

Nie.

3.Słuchałeś kiedyś jakiejś płyty "Black Sabbath", albo jakiegoś ich utworu w radiu?

Pokaz mi metalowca, ktory nie zna Black Sabbath.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2009 roku? Kiedy za metalowca uważa się fan Red Hot'ów i Metallic'i ?

Mnie szczerze mowiac malo obchodzi, kto kogo uwaza za metalowca.

A masz jakieś ich płyty?

Mam "Vol. 4", "Sabbath Bloody Sabbath" i jakas skladanke z okresu, kiedy spiewal tam Ozzy. Ale generalnie nie lubie tego zespolu. Maja kilka swietnych utworow, ale wole ich sluchac w wykonaniu innych muzykow. "Sabbath Bloody Sabbath" zaspiewane przez Dickinsona jest wedlug mnie o niebo lepsze niz oryginal z zawodzeniem Osbourne'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli - wnioskując z Twojej kolekcji Sabbathów - nie za bardzo przepadasz za Dio?

To, ze mam malo plyt Black Sabbath, nie znaczy, ze nie lubie Dio, tylko ze nie lubie Black Sabbath. Ale faktem jest, ze Dio mnie jakos nie rusza, choc obiektywnie doceniam jego mozliwosci. Moze po prostu nigdy nie gral muzyki, ktora by mi calkowicie pasowala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiego piecyka używasz?

Caly moj sprzet wypisany jest tutaj: http://www.indespair.pl/pl/zespol.php?who=corm

2. Ze wszystkich gitar, jakąnajbardziej chciałbyś mieć?

Nigdy sie nie zastanawialem. Pewnie znalazlby sie jakis odpowiednio wypasiony BC Rich z custom shopu. :)

3. Co sądzisz o Ibanezach?

Dobre wiosla, ktorych tym niemniej nie lubie.

4. Co sądzisz o System of a Down?

Nie lubie takiego grania.

Dla niekumatych - tak, poprzedniego "mojego" posta w tym temacie (juz skasowanego) napisal jakis głąb. Nie, nikt nie wlamal mi sie na konto. Rada na przyszlosc: udawanie mnie nie powoduje wzrostu penisa, ale oczywiscie skutkuje wystrzeleniem z forum - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...