Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

wiecie ze wy mi cos uswiadomiliscie! bowiem dzieki waszemu pismu dotarlo do mnie ze zycie to nie zabawa ani gra ktora w kazdej chwili moge zasejwowac i ja skonczyc np. skaczac z mostu na glowke prosto w asfalt. i dlatego wielkie dzieki redakcji i tobie CormaC i niech wakacje beda dla was sloneczne i wesole i niech apokalipsa wg. sw. jana nie spadnie na redakcje, domy wasze i czytelnikow thanks and peace!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ze wy mi cos uswiadomiliscie! bowiem dzieki waszemu pismu dotarlo do mnie ze zycie to nie zabawa ani gra ktora w kazdej chwili moge zasejwowac i ja skonczyc np. skaczac z mostu na glowke prosto w asfalt.

Bez obrazy, ale jesli dopiero redakcja Ci to uswiadomila, to chyba jest cos z Toba nie tak

A zeby nie bylo offtopu to pytanie: Czy czytales kiedykolwiek Lovecrafta? Jesli tak, to co sadzisz o jego opowiadaniach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Cormac.

Mam pytanie odnośnie opisywanej przez ciebie polonizacji nowego Riddicka. Czy żeby napisać ten tekst (o polonizacji) musiałeś przechodzić grę jeszcze raz tylko tyle że z polskimi tekstami? Czy może skorzystałeś z jakichś save'ów lub przeszedłeś tylko jakąś część gry? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie opisywanej przez ciebie polonizacji nowego Riddicka. Czy żeby napisać ten tekst (o polonizacji) musiałeś przechodzić grę jeszcze raz tylko tyle że z polskimi tekstami? Czy może skorzystałeś z jakichś save'ów lub przeszedłeś tylko jakąś część gry? Z góry dzięki za odpowiedź.

Mialem sejwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey czy istnieje możliwość abyście zagrali w Wałbrzychu bo z wrocka w sumie nie daleko :D.

Jesli nadarzy sie sensowna okazja - zagramy.

I co sądzisz o jednym wg mnie najlepszych punkowych zespołów Defekcie Mózgu :D aaaa i czy słyszałeś kapele

Znam ich tylko z nazwy. Punk rock generalnie dynda mi w okolicach kostek.

o nazwie Esqaliar

Chyba Esqarial. Znam, ale nie slucham death metalu. Lubie natomiast ich plyte "Klassika" nagrana z Grzeskiem Kupczykiem na wokalu - jest po prostu znakomita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupienia gitary elektrycznej i chciałem się zapytać na co zwracać uwagę przy zakupie? Co poza gitarą i wzmacniaczem potrzebuję na początek? Co myślisz o tym modelu http://midi.pl/p6313-CORT-X-1-gitara-elektryczna.html? Nadawał by się na początek (dodam, że interesuje mnie granie metalu)?

Która płyta Gamma Ray najbardziej ci się podoba?

Podobają ci się płyty Maidenów nagrane z Blazem Bayleyem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupienia gitary elektrycznej i chciałem się zapytać na co zwracać uwagę przy zakupie?

Najlepiej pojsc do sklepu z kims, kto sie orientuje w temacie, zeby wzial wioslo do reki i je sprawdzil.

Co poza gitarą i wzmacniaczem potrzebuję na początek?

Pasek, kabel, kostki/piórka.

Co myślisz o tym modelu http://midi.pl/p6313-CORT-X-1-gitara-elektryczna.html? Nadawał by się na początek (dodam, że interesuje mnie granie metalu)?

Corty generalnie polecam, ale generalnie odradzam tez calkowitym świeżakom gitary z ruchomym mostkiem ("wajchą"), zwlaszcza te tanie.

Która płyta Gamma Ray najbardziej ci się podoba?

Chyba "No World Order".

Podobają ci się płyty Maidenów nagrane z Blazem Bayleyem?

Generalnie nie. Ale niektore kawalki (Futureal, Man on the Edge, Sign of the Cross, The Clansman) brzmia rewelacyjnie z Dickinsonem na wokalu. Generalnie jednak nie podoba mi sie progresywny kierunek, w ktorym Maideni poszli po plycie "Fear of the Dark".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o tym modelu:

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...ashburn-wi14-wa

Tak, wiem, jest tania, ale jak dla mnie to i tak drogo :D

Jak myślisz, dobrze będzie grała? Pomoc tego sklepu (swoją drogą - FANTASTYCZNA) powiedziała mi, że jest to jedna z najlepszych w tej cenie.

I czy mógłbyś mi wytłumaczyć opis produktu pod zdjęciem tej gitara? Bo go zupełnie nie rozumiem.

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźminowska animacja z ostatniego numeru SPOX. Bydą jeszcze jakieś takie inicjatywy? Bo ja wiem, z jakiś krwawych slasherów, np. Beowulfa?

Ale jakie "takie inicjatywy" masz na mysli? Wykorzystanie muzyki InDespair? To nie byla inicjatywa zespolu. Grupa Ifrit zwrocila sie do nas z pytaniem, czy udostepnilibysmy im fragment naszego kawalka, bo elegancko pasuje do montazu. Zgodzilismy sie, bo niby dlaczego mielibysmy sie nie zgodzic? Jesli ktos kiedys znowu napisze do nas z takim pomyslem, bedziemy rozwazac.

A co w ogole sadzisz o punkach i ich ideologii bo mam przeczucie ze raczej negatywnie sie do nich nastawiasz

Nie. Po prostu mnie nie obchodza. A punk rocka nie lubie, bo nie bawi mnie w muzyce prymitywizm.

No chyba ze nie chcesz wyrazac swojej opinii na tym forum bo obawiasz sie klotni z punkami przez kolejne 3 strony.

Dobre sobie... :)

Nic nie wiem o tej gitarze.

Jak myślisz, dobrze będzie grała?

Co ja mysle ma male znaczenie. Znaczenie ma to, jak ta gitara naprawde gra - a tego nie wiem.

Pomoc tego sklepu (swoją drogą - FANTASTYCZNA) powiedziała mi, że jest to jedna z najlepszych w tej cenie.

Naprawde?! Bylem przekonany, ze rola sprzedawcow jest odwodzenie klientow od pomyslu kupienia czegos od nich. :)

I czy mógłbyś mi wytłumaczyć opis produktu pod zdjęciem tej gitara? Bo go zupełnie nie rozumiem.

Hmmm... Wlasciwie nie wiem, co tam mozna tlumaczyc, ale sprobujmy:

  • Doskonały stosunek jakość - cena - To znaczy, ze wedlug sklepu gitara ma doskonaly stosunek jakosci do ceny
  • Gitara elektryczna 6-cio strunowa - to znaczy, ze gitara jest elektryczna i ma 6 strun
  • Korpus wykonany z mahoniu - to znaczy, ze korpus jest wykonany z mahoniu
  • Gryf klonowy - to znaczy, ze gryf jest klonowy
  • Podstrunnica palisandrowa - to znaczy, ze podstrunnica jest z palisandru
  • Mostek stały - to znaczy, ze gitara ma staly mostek (nie ma "wajchy")
  • Klucze Grover - to znaczy, ze klucze (czyli te obrotowe elementy sluzace do mocowania strun na glowce i strojenia gitary) wykonala firma Grover
  • Pickupy Washburn WB630 w układzie HH - to znaczy, ze gitara ma dwie przystawki typu humbucker (wyszukaj w Google'u) produkcji firmy Washburn (model WB630)
  • Przełącznik trójpozycyjny - to znaczy, ze ma trojpozycyjny przelacznik przystawek (gra tylna, gra przednia, graja obie)
  • Potencjometry: 2 x volume, 2 x tone - to znaczy, ze ma po jednym "pokrętle" volume (glosnosc) i tone (barwa) dla kazdej przystawki
  • Kolor ciemny orzech - to znaczy, ze gitara jest w kolorze ciemnego orzecha
:)

PS Sygnaturke zmienilem Ci ja - przegiales pale z wielkoscia czcionki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej CormaC czy zapłata za waszą płytę pt. No escape, która jest wystawiona na allegro można zapłacić nie przelewem a daniem pieniędzy kurierowi? Bo płytkę zamówiłem a boję się, że nie zapłacę, bo nie posiadam konta bankowego (nie wierzę tym szują z pko i ing)z góry dziękuję za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej CormaC czy zapłata za waszą płytę pt. No escape, która jest wystawiona na allegro można zapłacić nie przelewem a daniem pieniędzy kurierowi?

Nie ja obsluguje nasze aukcje.

Bo płytkę zamówiłem a boję się, że nie zapłacę, bo nie posiadam konta bankowego (nie wierzę tym szują z pko i ing)z góry dziękuję za odpowiedź

Coz, trzeba bylo myslec o tym przed kupnem plyty. Skontaktuj sie ze sprzedajacym (choc powinienes byl to zrobic wczesniej) i pytaj, co z tym zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze takie pytanko. czy lubisz (o ile to można nazwać zespołem)Lordi

A dlaczego niby nie mozna ich nazwac zespolem?

jak tak to którą płytę

Pierwsza plyta Lordi, jaka slyszalem to "The Monster Show". Spodobala mi sie bardzo - widac brakowalo mi wtedy takiego prostego, przebojowego hard rocka. Inne plyty juz mnie nie przekonaly - czesto tak mam z kapelami, ktore maja dosyc hermetyczny styl (inny przyklad to Grave Digger), ze najbardziej podoba mi sie pierwsza plyta, jaka uslyszalem. Dalej lubie kawalki z "The Monster Show", ale nowy stuff Lordi juz mnie wlasciwie nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć ile masz wzrostu? :) Oglądałem sobie kilka zdjęć i wydajesz się być gigantem.

Aha jeszcze jedno, masz konto na jakimś forum związanym z gitarami? (gitara.pl sixstring.pl itp.) - jeśli masz mógłbyś podać na jakim? Oczywiście nie chce znać nicka.

A, i ostatnie pytanie :) Czy planujecie kiedyś zagrać w Toruniu? Przeglądałem stronę waszego zespołu, ale widzę, że koncertujecie głównie we Wrocławiu.

Edytowano przez zlodziejaszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć ile masz wzrostu? :)

188 cm.

Aha jeszcze jedno, masz konto na jakimś forum związanym z gitarami? (gitara.pl sixstring.pl itp.)

Nie.

A, i ostatnie pytanie :) Czy planujecie kiedyś zagrać w Toruniu? Przeglądałem stronę waszego zespołu, ale widzę, że koncertujecie głównie we Wrocławiu.

Zeby pojechac poza Wroclaw, zwlaszcza daleko (a Torun jest daleko), musimy miec odpowiednia oferte. Nie zrobimy kilkuset kilometrow, zeby zagrac dla kilkunastu osob bez zwrotu kosztow. Jesli ktos nas kiedys zaprosi na sensowna impreze w Toruniu, to przyjedziemy.

a dlatego że to potwory a nie ludzie no bo niby makijaż fajny ale trochę się nimi brzydzę. aha a skąd sie wzieła twoja ksywa bo Tymon Smektała to trochę dziwne do CormaCa

Zacznijmy od tego, ze Tymon Smektała to Hut, a nie ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...