Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Ile gier liczy sobie twoja kolekcja?

Szczerze mowiac nawet nie wiem. Nie jest to jakas wstrzasajaca liczba, bo zostawiam sobie tylko te gry, na ktorych mi naprawde zalezy. Nie widze sensu w gromadzeniu na polkach masy chlamu tylko po to, zeby sie napawac widokiem setek pudelek.

I czy twoim zdaniem opłaca się kupić PSP?

To swietny sprzet, ale niestety Sony zupelnie zmarnowalo jego potencjal. Kazdy musi sam sprawdzic, ile jest na PSP gier, ktore moga go zainteresowac.

Lubisz South Park?

Bardzo. Ogladalem wszystkie odcinki, a od jakiegos czasu robimy sobie z dziewczyna rundke (dla mnie juz druga) przez wszystkie odcinki po kolei, od pierwszej serii. Serial jest absolutnie genialny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Tyle ze uwazam, ze nazwanie "Wlatcow móch" serialem "marnym" to niedopowiedzenie. Nie wiem wlasciwie, co tworcy chcieli nim osiagnac. Serial jest na maksa prostacki i calkowicie pozbawiony southparkowej glebi. Malo rozgarnietych South Park smieszy byc moze nagromadzeniem wulgaryzmow i niesmacznosci, natomiast inteligentniejszy widz widzi tam mase znakomitych nawiazan i aluzji. Natomiast we "Wlatcach" ten drugi rodzaj odbiorcy nie ma IMO czego szukac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro drazysz temat, to Ci napisze cos wiecej. :) Jesli chodzi o Ministry, to stosunek mam obojetny - graja rock'n'rolla, ktory moze sie podobac, ale mnie takie klimaty niezbyt kreca. Stone Sour i Murder Dolls nie slyszalem, aczkolwiek orientuje sie, ze ta druga kapela gra punka, ktory mi nie podchodzi. Natomiast nu-metalu szczerze nie trawie. Smieszne jest dla mnie strojenie groznych min i kreowanie sie na zabijakow w MTV, zwlaszcza jesli potem chrypi/krzyczy sie do mikrofonu radiowe przeboje. Nie rozumiem tez, dlaczego ktos nazwal ten gatunek nu-metal, skoro z metalem zwiazek ma o wiele mniejszy (szczerze mowiac, to dla mnie prawie zaden), niz np. z hardcorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie pilke nozna (jedyny sport, ktory mnie w jakims stopniu interesuje), ale nie jestem zapalonym kibicem. Staram sie ogladac wszystkie mecze reprezentacji, ciesze sie tez, ze Sląskowi niezle idzie w lidze, ale nie jestem maniakiem, ktory ekscytuje sie wynikami z zagranicznych lig czy cos w tym guscie. Wlasciwie to i nasza liga mnie nie obchodzi - sprawdzam tylko, jak radzi sobie Sląsk. Ogladam natomiast Mistrzostwa Swiata i Europy, czasem tez mecze Ligi Mistrzow. No i uwielbiam PES-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz Nightwisha za obciach?

Panna wyje. Reszta kapeli udaja metalowcow grajac skoczne piosenki na gitarach i klawiszach. Klawiszowiec maluje sobie oczka do zdjec. Malolaty przyczepiaja sobie naszywki z ich logosem obok naszywek Behemotha, Nirvany i Kultu. Cover "High Hopes", ktory slyszalem na ich koncercie w Chorzowie to chyba najgorszy cover, jaki w zyciu slyszalem - zarzneli ten utwor dokumentnie. Wystarczy?

Słyszałeś może o Bullet for my Valentine?

Slyszalem. Slyszalem tez jakas ich plyte - byla slaba, wtorna i calkowicie brakowalo jej jaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...