Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czyli jednak dobry death metal nie jest zły ;].

Amon Amarth to dla mnie absolutny wyjatek od reguly nietykania death metalu. Przekonali mnie do siebie niesamowitym klimatem.

Jaka jest twoja ulubiona płyta tego zespołu?

Twilight of the Thunder God.

Coś mnie podkusiło żeby w końcu posłuchać waszej ( tj. In Despair ) płyty.

InDespair. Bez spacji. Ciekawe, dlaczego ludzie upieraja sie, zeby pisac nazwe ze spacja, skoro we wszystkich oficjalnych zrodlach spacji nie ma...

I muszę stwierdzić że jesteście wyjątkiem od mojego przekonania że większość polskich amatorów/debiutantów to obciach bo płyta jest naprawde dobra.

Dzieki.

Piosenki strasznie pachną mi Iron Maiden, Metallicą ( zaraz po powstaniu ), troszkę mi jeszcze zajeżdża Megadethem .

Dobre skojarzenia? ; )

Wlasciwie nie. :) Metallica nie jest wzorem dla zadnego z nas. Jezeli chodzi o Maidenow, to i ja, i drugi gitarzysta (czyli ludzie odpowiedzialni za kompozycje) jestesmy pod ich mocnym wplywem, ale nie wydaje mi sie, zeby mocno bardzo bylo to slychac w naszych kawalkach. Megadeth... To akurat jedna z moich ulubionych kapel, ale w numerach z "No Escape" tez chyba tego za bardzo nie slychac.

Tak naprawde to sam nie jestem w stanie przyrownac naszej muzyki do jakiejkolwiek innej kapeli. I w recenzjach tez takich bezposrednich porownan nie bylo (co najwyzej autorzy tropili wplywy), co uwazam za spore osiagniecie. Osobiscie unikam kapel, o ktorych ludzie mowie, ze "graja jak Maideni na pierwszych dwoch plytach" czy cos w tym stylu. Jesli chce posluchac Maidenow, slucham Maidenow, a nie zespolu, ktory nigdy im nie dorowna. :)

I na zakończenie, jak łączysz grę w zespole i pracę w redakcji?

Zupelnie bezproblemowo.

Czy mógłbym umieścić na pewnym forum w swoim playerze (oczywiście tylko do słuchania, zero pobierania) wasz kawałek "No Escape"? :smile:

Oczywiscie, ze tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o Made Of Hate i ich debiutanckim albumie?

Pisalem nawet recenzje tej plyty w Magazynie w CDA. Bardzo mi sie podoba.

2. Które polskie kapele heavy metalowe mógłbyś polecić (oprócz InDespair:)?

Turbo, CETI, Chainsaw, Witchking, Privateer, Miecz Wikinga (teraz kapela nazywa sie Harpia, ale plyte wydali pod stara nazwa - polecam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie twój ulubiony rodzaj muzyki ale czy słuchałeś kiedyś Tenacious D?

Slyszalem kilka ich kawalkow, ale nie jestem fanem robienia z muzyki kabaretu.

Goście są nieźle pokręceni a w każdym ich kawałku pojawia się "fuck" lub "mother fucker" :P

I co w tym takiego fajnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie twój ulubiony rodzaj muzyki ale czy słuchałeś kiedyś Tenacious D?

Slyszalem kilka ich kawalkow, ale nie jestem fanem robienia z muzyki kabaretu.

Goście są nieźle pokręceni a w każdym ich kawałku pojawia się "[beeep]" lub "mother fucker" :P

I co w tym takiego fajnego?

Nie, nie mówie że jest w tym cokolwiek fajnego. Poprostu trochę to dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie ( tj. InDespair) nagranie w przyszłości paru coverów czy nigdy o tym nie myśleliście?

Szczerze mowiac nie widze powodu, zeby nagrywac kowery. Grywamy je na koncertach, ale na tym się skonczy.

Zespół AC/DC - co o nim sądzisz ? : )

Kompletnie nie pojmuję jego popularności. Mam wrazenie, ze nagrywa w kolko te same kilka kawalkow. Zupelnie mnie nie rusza takie blues-rockowe pitolenie, w dodatku wokale mnie irytuja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze Hyundaiem Coupe RD2 1.6. Takim jak TUTAJ, tyle ze czerwonym i obnizonym. Ulubionej marki w zasadzie nie mam, ale mam plan, zeby przy zmianie samochodu za kilka lat przesiasc sie na Forda Mustanga. Zobaczymy, czy budzet pozwoli i czy po drodze cos mi sie nie odwidzi. :) Generalnie lubie samochody o nadwoziu typu coupe. Nie wyobrazam sobie jezdzenia ani hatchbackiem, ani czterodrzwiowym sedanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co rozumiesz przez slowo tuning. Jezeli chodzi Ci o podnoszenie osiagow samochodu, to czemu nie? Sam jakis czas temu zastanawialem sie nad wyrwaniem silnikowi paru dodatkowych koni (obecnie ma 114), ale ostatecznie stwierdzilem, ze moze nie warto ladowac kasy w 9-letnie auto bawiac sie w doloty, wydechy i tego typu akcje dla kilku KM wiecej.

Natomiast smiesza mnie strasznie samochody zgwalcone przez burakow doczepiajacych kolorowe diodki, ogromne spojlery (widzialem niedawno Carrerę z komicznie wielka pletwa - trauma), wstawiajacych zlote felgi 19" do 12-letniego Golfa i tego typu wies. Lubie generalnie wozy o agresywnym sportowym image'a (dlatego kiedy szukalem dla siebie wozu i zobaczylem Hyundaia Coupe, stwierdzilem, ze wlasnie taki samochod musze miec, nie zadnego Focusa czy podobna masowke), ale bez przeginania i dresiarstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...