Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Co sądzisz o pozerach kupujących sobie koszulki zespołów które znają z raptem 2,3 piosenek?

A niech sobie kupują. Jeśli ktoś chce zostawić w sklepiku pieniądze, to kogo obchodzi, ile zna kawałków zespołu?

I jaki jest twój stosunek do Motorhead?

Nie lubię - zupełnie nic mi się w ich muzyce nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie w końcu RDR i MvC 3 Fate of Two Worlds na PC???? Kiedyś pisaliście, że może być, a jak wygląda to teraz.

Wygląda to tak, że nikt nic o wersjach PC nie mówi. W MvC3 na PC baaardzo wątpię. Jeśli chodzi o RDR - wątpię trochę mniej, ale można tylko czekać.

Lubisz Priestess??

Znam tylko z nazwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej CormaC

1 Jeśli nie w mitologi greckeij to w jakiej najchętniej zobaczyłbyś nową odsłonę God of Wara ?

2 Czy czekasz z niecierpliwością na jakiś konkretny film wychodzący niebawem ?

3 Który utwór Megadeth na live wywarł na tobie największe wrażenie w Atlas Arenie ?

4 Ile masz koszulek z podobiznami swoich ulubionych zespołów , masz np 2 tego samego bandu ( Iron Maiden ) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jeśli nie w mitologi greckeij to w jakiej najchętniej zobaczyłbyś nową odsłonę God of Wara ?

A dlaczego akcja nowego God of Wara miałby niby rozgrywać się w innych realiach? Przecież to już nie byłby God of War.

2 Czy czekasz z niecierpliwością na jakiś konkretny film wychodzący niebawem ?

Nie. Nawet nie bardzo wiem, co niebawem wychodzi.

3 Który utwór Megadeth na live wywarł na tobie największe wrażenie w Atlas Arenie ?

Ich występ był bardzo równy, poza tym lubię wszystkie z 13 kawałków, które zagrali. Nie potrafię wskazać żadnego utworu.

4 Ile masz koszulek z podobiznami swoich ulubionych zespołów

Popatrzmy: Iced Earth (longsleeve), Testament, Saxon, Megadeth (t-shirt i longsleeve), Trivium, Iron Maiden (dwie), W.A.S.P. (t-shirt i bluza), Cage (bluza). Mam wrażenie, że jeszcze o czymś zapomniałem - musiałbym zajrzeć do szafy. Niebawem tez kolekcję wzbogaci t-shirt i longsleeve z logosem InDespair. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś może przypadkiem nowej płyty Foo Fighters ?

Nie, bo nie interesuje mnie muzyka, jaką grają.

Wybierasz się może na Metal Hammer Festival w Katowicach ?

Poważnie to rozważam.

Skąd masz taki talent do recenzji?

Nie wiem. Zawsze lekko mi się pisało. Poza tym miałem bardzo dużo praktyki - napisałem w ciągu ostatnich 12 lat setki artykułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się - jeśli można wtrącić - zawsze bardzo podobało w Twoich recenzjach: lekkość pióra, niewymuszony luz, przy jednoczesnym trzymaniu się konkretów, bez lania wody czy nurkowania w morzu dygresji [/wazelina] :tongue:

Niebawem tez kolekcję wzbogaci t-shirt i longsleeve z logosem InDespair. :)

O Boziu, to już coraz niedłużej do waszego nowego albumu :ohmy: Tak jestem zaaferowany cholerną maturą, że tylko o Wiedźminie pamiętam :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się - jeśli można wtrącić - zawsze bardzo podobało w Twoich recenzjach: lekkość pióra, niewymuszony luz, przy jednoczesnym trzymaniu się konkretów, bez lania wody czy nurkowania w morzu dygresji [/wazelina] :tongue:

Dzięks. Zawsze staram się przekazać w tekście jak najwięcej informacji, przez co mam w redakcji opinię gościa, który zawsze pisze za dużo. :) Faktem jest, że zdarza mi się prosić o więcej miejsca na tekst, niż zostało ustalone, ale naczelni już się do tego przyzwyczaili i biorą na to poprawkę. :)

O Boziu, to już coraz niedłużej do waszego nowego albumu :ohmy:

No niby coraz niedłużej, ale wcześniejsze założenie, że będziemy mieli zmiksowany materiał w połowie roku okazało się błędne. Dopiero pod koniec maja jedziemy nagrywać partie solowe gitar, a jeszcze zostanie wokal... Obstawiam, że przy pomyślnym wietrze ostateczne miksy dostaniemy w okolicach sierpnia. :/ Pociesza mnie to, że dotychczasowe surowe miksy (bębny, kompletne gitary rytmiczne, bas) brzmią fantastycznie - może głupotą jest przyznawanie się do tego, ale jestem naprawdę zaskoczony tym, że to będzie prawdziwy, zawodowy album. Nie mogę się doczekać momentu, w którym będziemy mogli coś udostępnić w sieci i dostaniemy jakiś odzew od ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Avenged Sevenfold i czy jakąś ich piosenkę darzysz szczególną sympatią?

Swego czasu bardzo dużo ich słuchałem, szczególnie znakomitego albumu "Avenged Sevenfold". Najnowsza płyta mi się nie podoba.

Co sądzisz o zespole Black River?

Bardzo żałuję, że Maciek Taff musiał zakończyć (lub - mam nadzieję - zawiesić) karierę. Lubię ich płyty, a koncert, który widziałem był znakomity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem jakieś tam podchody do różnych szkółek i książek poświęconych teorii, drukowałem sobie diagramy skal, ale po prostu mnie to nie interesowało. Wolałem grać różne kawałki zamiast kuć skale, więc moja znajomość teorii muzycznej jest bardzo podstawowa. Nie jestem nawet w stanie nazwać skale, w których gram swoje partie solowe (czy improwizuję w domu) i w niczym mi to nie przeszkadza. Na pewno mając rozległą wiedzą teoretyczną byłbym o wiele lepszym gitarzystą, ale to jest tylko hobby. Poza tym jestem bardziej gitarzystą rytmicznym, więc zamiast wkuwać schemat skali frygijskiej czy drapać się w głowę nad kołem kwintowym, wolę pograć riffy Dave'a Mustaine'a i Jona Schaffera, bo bardziej mi się to przyda niż znajomość "regułek".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mógłbym spytać o to każdego "czerwonego aktora", ale co tam, padło na Ciebie.

O co kaman z okładką CDA 5/11. Robot wkłada machę ultramarinesowi. Nie czaję tego, choć może po prostu jestesm "niedograny". Tak czy siak, mógłbyś mi odpowiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej grubości preferujesz kostki do gry?

1 mm, z tego co pamiętam.

Czy masz jakieś preferencje co do kształtu gitary?

W zasadzie nie, ale nie jestem fanem projektów a'la Les Paul i a'la Strat.

O co kaman z okładką CDA 5/11. Robot wkłada machę ultramarinesowi. Nie czaję tego, choć może po prostu jestesm "niedograny". Tak czy siak, mógłbyś mi odpowiedzieć?

Nie mam pojęcia, co tam jest do tłumaczenia... Gdyby ultramarine stał na okładce z bronią, to byłaby bardziej zrozumiała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...