Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Jak sie zapatrujesz na egzorcyzmy ? Te w kosciele katolickim. Bo przeciez sa tasmy oryginalne na ktorych widac jak ludzie boja sie i wrzeszcza na widok krzyza podczas egzorcyzmu. I chcialem poznac opinie ateisty na ten temat, bo przeciez nie wierzysz w szatana wiec jak myslisz co wywoluje te zchowania opetanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zapatrujesz na egzorcyzmy ? Te w kosciele katolickim. Bo przeciez sa tasmy oryginalne na ktorych widac jak ludzie boja sie i wrzeszcza na widok krzyza podczas egzorcyzmu. I chcialem poznac opinie ateisty na ten temat, bo przeciez nie wierzysz w szatana wiec jak myslisz co wywoluje te zchowania opetanych.

Może Cormac ci nie odpowie ale ja tak.Egzorcyzmy to bajki,straszenie mało ogarniętych i bardzo wierzących ludzi szatanem i demonami,no bo ja też jestem ateistą i sceptycznie podchodzę do takich rzeczy.No bo przykładowo jeśli szatan chciałby zdobyć władzę nad światem to czemu tego nie zrobi teraz?,bo go nie ma kościół straszy potworami wyżej wymienionych mieszkańców wiosek którzy uważają choroby psychiczne(AD-HD)jako opętanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

1. Będziesz próbował kiedyś poszerzyć swoje horyzonty muzyczne?

2. Próbowałeś poczytać bardziej o tym w co wierzysz(właściwie nie wierzysz), czytając książki typu "Bóg Urojony", albo coś w tym stylu? Czy jakoś nigdy nie próbowałeś się w to mieszać, tylko po prostu nie wierzysz, i już?

3. W tym momencie pograłbyś(jeśli miałbyś czas) w klimatyczną i rozbudowaną grę, czy raczej szybką i pełną akcji?

4. Jakiego muzyka lubisz za osobowość, ale nie za to, co tworzy?

5. Czy też najpierw musiałeś się "przebić" przez wokal Mustaine'a, żeby móc słuchać Megadeth? Czy może spodobała Ci się charakterystyczność tego 'śpiewu'?

6. Tim Owens, czy Matthew Barlow?

7. Co myślisz o głosie Sully'ego z Godsmacka?

8. Po kilku miesiącach zastanawiania się, szukania, pytania itp. udało mi się kupić gitarę. http://czakmusic.pl/sklep/product_info.php...abda794b076f676 Grałeś kiedyś? Jeśli tak, to co o niej sądzisz?

9. Próbowałeś kiedyś tabakę? Jeśli tak, to smakuje Ci? (napisałem smakuje, bo nie wiem jak napisać odczucie przez węch... węchuje? :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że grałeś we wszystkie części God of War, czy mógłbyś podać mi ich chronologiczne ułożenie za punkt odniesienia mając życie Kratosa? :)

GoW: Chains of Olympus, GoW 1, GoW: Ghost of Soarta, GoW 2, GoW 3. Tak na marginesie: znalezienie tego w necie zajęłoby Ci z 10 sekund...

Jak sie zapatrujesz na egzorcyzmy ? Te w kosciele katolickim. Bo przeciez sa tasmy oryginalne na ktorych widac jak ludzie boja sie i wrzeszcza na widok krzyza podczas egzorcyzmu. I chcialem poznac opinie ateisty na ten temat, bo przeciez nie wierzysz w szatana wiec jak myslisz co wywoluje te zchowania opetanych.

Choroba psychiczna, bo co innego?

CormaC, czemu jesteś Ateistą :P?

Bo nie wierzę w boga.

1. Będziesz próbował kiedyś poszerzyć swoje horyzonty muzyczne?

Nie odczuwam takiej potrzeby.

2. Próbowałeś poczytać bardziej o tym w co wierzysz(właściwie nie wierzysz), czytając książki typu "Bóg Urojony", albo coś w tym stylu? Czy jakoś nigdy nie próbowałeś się w to mieszać, tylko po prostu nie wierzysz, i już?

"Boga urojonego" czytałem z ciekawości. Nie potrzebuje książek czy artykułów, które mają mi wytłumaczyć mój własny światopogląd.

3. W tym momencie pograłbyś(jeśli miałbyś czas) w klimatyczną i rozbudowaną grę, czy raczej szybką i pełną akcji?

Raczej to drugie.

5. Czy też najpierw musiałeś się "przebić" przez wokal Mustaine'a, żeby móc słuchać Megadeth? Czy może spodobała Ci się charakterystyczność tego 'śpiewu'?

Nie przeszkadzał mi.

6. Tim Owens, czy Matthew Barlow?

Barlow. Bo przyjmuję, że pytasz w kontekście Iced Earth.

7. Co myślisz o głosie Sully'ego z Godsmacka?

Fajny, ale nie moja stylistyka.

8. Po kilku miesiącach zastanawiania się, szukania, pytania itp. udało mi się kupić gitarę. http://czakmusic.pl/sklep/product_info.php...abda794b076f676 Grałeś kiedyś? Jeśli tak, to co o niej sądzisz?

Nie.

9. Próbowałeś kiedyś tabakę?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Jakiego muzyka lubisz za osobowość, ale nie za to, co tworzy?

Bruce'a Dickinsona, Steve'a Harrisa, Dave'a Mustaine'a, Kaia Hansena.

Chyba chodziło o muzyków których lubisz TYLKO ze względu na osobowość. :tongue:

Czego na dzień dzisiejszy najczęściej słuchasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzywasz wulgaryzmów, np: K.... Ja P..... itp???

Zdarza mi się, ale nie jestem z tego szczególnie dumny.

Chyba chodziło o muzyków których lubisz TYLKO ze względu na osobowość. :tongue:

A, faktycznie, nie doczytałem. Nie ma takich.

Czego na dzień dzisiejszy najczęściej słuchasz?

Dzisiaj dopiero wstałem, więc jeszcze nie słuchałem niczego. :) Ostatnimi czasy sporo słucham nowego Black Label Society, nowego Overkilla, wróciłem do płyty "Klassika" Esqariala z Kupczykiem, wciąż Megadeth, Testament i Trivium.

Czy kupiłbyś Wiedźmina 2 na PC, gdyby Twoi koledzy z redakcji bardzo go sobie chwalili (oczywiście zakładając, że nie mógłbyś go pożyczyć z redakcji) ?

Przede wszystkim nie będę musiał polegać na zdaniu kolegów z redakcji, bo jest duża szansa, że recenzja trafi do mnie. A nawet jeśli mnie ominie, to z pewnością będę w Wiedźmina 2 grał dla przyjemności i bez wahania kupię go, jeśli będzie taka potrzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Wiedźmin 2 wyszedł zarówno na konsole i pc na co byś kupił?

Po pierwsze - Wiedźmin 2 na pewno nie wyjdzie jednocześnie na PC i konsole, co wiadomo od jakiegoś czasu. Po drugie - gdyby wyszedł, zależałoby to od tego, czy mój PC dałby mu bez problemu radę.

Kiedy grasz w FIFE robisz tricki? Kim teraz grasz?

Robię czasem tricki, ale nie skupiam się na tym. Gram Santosem, Polską lub MU w zależności od tego, jaką drużynę wybierze przeciwnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzisz na bieżąco narastający powoli szum wokół Wiedźmina 2? Co myślisz o pokazanym gameplayu?

Gra zapowiada się znakomicie.

No i NAJWAŻNIEJSZE - podoba Ci się kitka? :laugh:

Co wy z tą kitką? Kogo obchodzi kitka? Tylko czekać, aż ktoś wyskoczy z fochem na temat koloru butów Wiedźmina albo kształtu głowicy srebrnego miecza. Bo równoległe ułożenie mieczy na plecach wiedźmina już dla niektórych jest osobistą tragedią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiałeś :) To była żaluzja do tych, którzy rządają usunięcia kitki :)

Cieszę się, że pomimo wielu pesymistycznych głosów są jeszcze ludzie, którym tak jak ja, Wiedźmin 2 się podoba (przynajmniej z zapowiedzi) i wierzą, że będzie grą lepszą niż jedynka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Słyszałeś?) Co myślisz o zespole Mötley Crüe ?

Nie przeszkadzają mi, kiedy lecą np. w klubie. Ale nie jest to coś, czego słucham w domu albo z własnego odtwarzacza.

i o Slayerze ? :D

Nie lubię takiego agresywnego, dosyć prymitywnego thrashu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...