Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

1)Jak już pewnie zauważyłeś, wypytują często redakcję o religię, więc czy myślisz, że to jacyś fanatyczni obrońcy krzyża(nie obrażam ich, ale sami przyznacie...przywiązywać się do krzyża?)?

Nie wiem w zasadzie, co ludzi obchodzi cudza wiara albo wyznanie.

2)Smugg nie odpowiedział mi dokładnie, za co oczywiście czeka go wieczna poniewierka, na to pytanie więc proszę cię o odpowiedź:jak radzić sobie z pewną profesją, która się rozpowszechniła w mojej podstawówce(jabola i bimber, proszki oraz następstwa tychże)? :cool:

Zupełnie nie wiem, o co Ci chodzi.

Pamietasz moze na jaki poziomie trudnosci ukonczyłeś Mafie 2?? Czyżby na HARDZIE? :happy:

Nie. Recenzując, zawsze gram na poziomie średnim.

Kupisz jeszcze w tym roku jakaś gre?

Nie planuję.

Zdarza sie ze grasz we świeta na PS3????

Gram, kiedy mam wolny czas. Dlaczego nie w święta?

Czy kupisz PSP 2 czy zostaniesz przy starszym modelu ?

Mój kupiony w dniu europejskiej premiery pierwszy model PSP wciąż świetnie sprawdza się jako przycisk do papieru i zbieracz kurzu. Na bank nie kupię PSP2 w ciągu kilku miesięcy od premiery, pamiętając jak zmarnowano potencjał PSP. A najpewniej nie kupię tej konsolki nigdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jeszcze w Poznaniu zagramy. Z koncertu z Sabatonem i Bloodbound w Eskulapie mamy wspaniałe wspomnienia. Oczywiście nie liczę na to, że do Poznania wrócimy na tak fantastyczną imprezę, tym niemniej miasto bardzo mile nam się kojarzy, a w dodatku jest dosyć blisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig chyba przeszedł mi kolega , naprawdę niezły hardkor.

To ja akurat byłem w tej mniejszości, która przechodziła wyścig kolegom. :) Zrobiłem rundkę po kilku pokojach w akademiku kumpla, żeby ludziom przejść wyścig. :)

Ogółem jedna z trudniejszych gierek w historii :P

Nie pamiętam już dokładnie, jak trudna była Mafia, ale niedawno zaliczyłem God of War 3 na poziomie Titan - momentami makabra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz Fight Night Champion będzie lepszy od FNR4? Zaopatrzysz się w nią, jeśli tak będzie?

Myślę, że gra będzie lepsza (choćby ze względu na ciekawsze treningi) i będę chciał mieć prywatny egzemplarz.

Czy uważasz PC za najgorszą obecnie platformę do grania?

Nie da się odpowiedzieć na to pytanie obiektywnie. Zależy, w co kto lubi grać. Mnie nie interesują gatunki kojarzone mocno z PC - nie grywam w strategie, przygodówki, symulatory, nie mam już czasu na rozbudowane erpegi. Efekt jest taki, że prywatnie na PC nie grałem od marca, kiedy kupiłem PS3. Dodatkowo spędzam po 8 godzin dziennie za biurkiem z pecetem w pracy, nie chcę więc robić tego samego po powrocie do domu.

Wg Ciebie PC naprawdę umiera?

Myślę, że nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz się na Black Label Society w marcu 2011? Ja chętnie wybrałbym się, ale jedyną przeszkodą jest to, że do Warszawy mam ~400km. Samego mnie rodzice nie puszczą ze względu na wiek (w końcu to pół Polski :/), a jakoś z mojej miejscowości nikt się nie wybiera. Szkoda. BTW. Co sądzisz o supporcie? Godsized - według mnie całkiem, całkiem. Imo świetnie będą się prezentować przed Black Label.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz się na Black Label Society w marcu 2011?

Chciałbym. Ale też planuję w marcu wreszcie pojechać na urlop, więc zobaczymy, jak się to wszystko ułoży.

Co sądzisz o supporcie? Godsized - według mnie całkiem, całkiem.

Nie znam ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciebie najbardziej w życiu rozbawiło?.

Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Pamiętam, że jak byłem mały, miałem męczące ataki histerycznego śmiechu podczas czeskiego serialu "Sąsiedzi", ale wiadomo, że dzieciaka łatwiej rozbawić.

Jesteś człowiekiem ambitnym czy raczej szybko się zniechęcasz?

Od rozpoczęcia współpracy z CDA czekałem 6 lat na etat w redakcji. To wystarczająca odpowiedź? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez większość tego czasu studiowałem. Po zakończeniu studiów nie rozglądałem się za jakąkolwiek inną pracą, bo wszystko wskazywało na to, że etat w końcu dostanę. Poza tym miałem już wtedy w CDA obowiązki, które uniemożliwiłyby mi podjęcie innej pracy, bo po kilka godzin dziennie spędzałem w redakcji. Musiałem wybrać - albo dalej trzymać się CDA, albo odpuścić sobie i zatrudnić się gdzie indziej. Postawiłem wszystko na jedną kartę i opłaciło się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...