Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Najnowszy COD bardzo cię rozczarował?

Nie grałem w niego i nie planuję grać. Nie ciągnie mnie do kolejnych popłuczyn po Call of Duty 4: Modern Warfare. Zwłaszcza że ci z redakcji, którzy grali, nie wypowiadają się o Black Ops z przesadnym entuzjazmem.

Co sądzisz o ostatniej płycie Danziga? Mnie ona po ostatniej nie najlepszej w pełni zadowala. Mowa o Deth Red Sabaoth.

Coś tam z nie słyszałem, ale Danzig to nie moja bajka. Pamiętam też, że album ma fatalne brzmienie.

Z jakiego utworu pochodzi najtrudniejsza solowka jaka potrafisz zagrac?

Nie gram cudzych solówek w całości. Szkoda mi czasu na uczenie się ich. Jeśli już, to gram w ramach ćwiczeń lub rozgrzewek jakieś fragmenty solówek. Poza tym jestem bardziej gitarzystą rytmicznym niż solowym.

Kto z redakcji ma/miało dostęp do bety nowego dodatku do World of Warcraft - Cataclysm ?

Obecnie na 99,9% nikt od nas nie gra w tę betę (bo gdyby grali, to na bank ciągle by o niej gadali). Wcześniej chyba też nikt nie grał, ale mogę się mylić, bo zupełnie mnie WoW nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cy jest jakas nadzieja szansa na to że joowod odzyska prawa do gothica kupiłem arcanie ponieważ jestem fanem seri i jest do du.. okropny zero gothica w gothicu

JooWooD wciąż ma prawa do Gothica. Przecież to oni wydali Arcanię. Tyle że grę robiło inne studio niż pierwszego, drugiego, trzeciego Gothica i Noc Kruka - Spellbound zamiast Piranha Bytes. Myślę, że jest szansa, żeby marka Gothic wróciła do jej twórców. Ale nie wiem, czy oni by tego w ogóle chcieli, bo mają teraz Risena - robią obecnie jego drugą część. Chcesz zagrać w prawdziwego Gothica - odpal Risena.

Czy Slash dobrze zrobił, że odszedł z Guns N' Roses i doszedł do Velvet Revolver?

Nie jestem ani fanem Slasha, ani Guns N'Roses, więc generalnie sprawa mnie nie obchodzi. Ale uważam, że Velvet Revolver to słabizna, która nijak nie umywa się do GNR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli byś miał szansę, żeby zagrać Support przed jakimś znanym zespołem to jaka by to była kapela?

Iron Maiden.

2. Jakiego wiosła używasz teraz a na jakim w przyszłości byś chciał grać?

BC Rich Mockingbird NJ z przystawkami Seymour Duncan LiveWire Dave Mustaine. W zupełności mi wystarczy, bo to świetne, profesjonalne wiosło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o coverze "Hallowed Be Thy Name " w wykonaniu Machine Head?

Z tego co pamiętam, to jest taki sobie. O wiele lepsza jest według mnie wersja Iced Earth. Zresztą generalnie Machine Head mi się nie podoba. Próbowałem się do nich przekonać, ale bezskutecznie.

Uważasz, że jest lepszy niż w wykonaniu Maidenów podczas Rock in Rio?

Pliz... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz oglądał mecz Barcy z Villarealem?

Nawet o tym meczu nie wiedziałem, więc raczej nie będę. :) Poza tym Barcelona jest obok Realu i Chelsea jednym z tych klubów, które działają mi na nerwy. Większość ludzi gra w FIFĘ przez sieć właśnie którymś z nich. Nudne do zarzygania.

Zdarza ci się w fifie rozgrywać spotkania, które oglądałeś w telewizji?

Mogło tak być.

Trafiłeś kiedyś gola z przewrotki?

Owszem. Zagrałem w grach piłkarskich taki ogrom meczów, że musiało się przytrafić. :)

Masz jakąś ulubioną "cieszynkę"?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet o tym meczu nie wiedziałem, więc raczej nie będę. :) Poza tym Barcelona jest obok Realu i Chelsea jednym z tych klubów, które działają mi na nerwy. Większość ludzi gra w FIFĘ przez sieć właśnie którymś z nich. Nudne do zarzygania.

Ja akurat najczęściej gram z Bayernem, Barcą, Realem i Niemcami. A i tak ich rozjeżdżam Anglią 3:0.

Co sądzisz o dzisiejszej grze Śląsku Wrocław? Zwycięstwo 4:0 to w końcu nie byle co :).

Grasz na Pro Passingu, na ustawieniach pośrednich czy tak jak w FIFĘ 10?

Edytowano przez EsDe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o dzisiejszej grze Śląsku Wrocław? Zwycięstwo 4:0 to w końcu nie byle co :).

Cieszę się, że Lenczyk postawił ich do pionu. Szkoda, że władze klubu tak długo męczyły się z Tarasiewiczem. Rozumiem, że był popularny wśród piłkarzy i kibiców, ale c'mon...

Grasz na Pro Passingu, na ustawieniach pośrednich czy tak jak w FIFĘ 10?

Żebym to ja pamiętał, co ustawiłem. Na pewno nie pro passing.

Poza tym Barcelona jest [...]jednym z tych klubów, które działają mi na nerwy.
:ohmy: :ohmy: :ohmy:

Czyżbyś był wielbicielem ligi idiotów z gumożujem i ogrem na czele? Why?!

A ty co, wojujący psychofan?

Naprawdę tak nie lubisz ligi hiszpańskiej? Dlaczego?

Pisałem już tutaj kilka razy, że interesują mnie ważne mecze i imprezy międzynarodowe (reprezentacje, występy Lecha w Lidze Europy, do pewnego stopnia Liga Mistrzów), a ligami krajowymi się nie interesuję. Jedyne wyniki ligowe, które mnie obchodzą, to wyniki Śląska Wrocław.

A ligę hiszpańską (podobnie jak wszystkie inne) mam gdzieś. Pisałem, że irytują mnie Real i Barcelona, bo 7/10 graczy wybiera je w meczach sieciowych w FIFIE. A to jest nudne, kiedy jednego wieczoru gra się 4 razy przeciwko Realowi i 3 razy przeciwko Barcelonie. Załapałbyś to, gdybyś się od razu nie zapienił i nie wyrwał cytatu o Barcelonie z kontekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...