Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

1.I jedno głupie pytanie ;p Dlaczego jak próbuje napisac c z kreska to wyskakuje mi jakaś tabelka z napisem "Catalyst Control Center" ?

2.Jak wygląda wasza redakcja, czy jest to jeden określony budynek czy może wygląda to trochę inaczej?

Edytowano przez ProxXxXx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.I jedno głupie pytanie ;p Dlaczego jak próbuje napisac c z kreska to wyskakuje mi jakaś tabelka z napisem "Catalyst Control Center" ?

Bo masz Radeona, a jego oprogramowanie ma domyślnie przypisaną do kombinacji Alt + C jakąś swoją akcję. Wyłączysz to w opcjach tego całego Catalyst Control Center.

2.Jak wygląda wasza redakcja, czy jest to jeden określony budynek czy może wygląda to trochę inaczej?

Mamy duże biuro w kamienicy w samym środku wrocławskiego Rynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy stresujesz się czasami pracą (w jakimkolwiek sensie)??

Czasem tak, ale nigdy nie było tak, żebym nie mógł przez to spać po nocach. :)

2.Czy wasz szef narzuca wam terminy oddania recki czy jakiegoś tekstu? Przykładowo dostajesz grę do recenzji w poniedziałek, to na czwartek ma być gotowa recka.

Zawsze umawiamy się na jakiś termin. Zresztą wszyscy znamy specyfikę naszej pracy i wiemy, że nie można zawalić, bo terminy nie są z gumy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ebisuciacho- kończ waść wstydu oszczędź bo, za przeproszeniem pier****sz jak walnięty.

Miałeś na początku trudności z nowym systemem karnych w World Cupie/11-stce?

Jaką drużyną grasz najczęściej przez sieć?

Gdybym ci wysłał zaproszenie do znajomych na PSN, przyjąłbyś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś na początku trudności z nowym systemem karnych w World Cupie/11-stce?

W zasadzie nie. Były już gry piłkarskie z podobnie zrealizowanymi karnymi.

Jaką drużyną grasz najczęściej przez sieć?

Santosem,

Gdybym ci wysłał zaproszenie do znajomych na PSN, przyjąłbyś?

Nie, bo nie przyjmuję zaproszeń w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś otwarty na ludzi, czy raczej patrzysz na nich krytycznym okiem i pozwalasz się poznać tylko nielicznej grupie osób?

Raczej to drugie.

1. W jakim wieku pierwszy raz się ogoliłeś ?

Nie pamiętam.

2. Co myślisz o książkach Andrzeja Pilipiuka ?

Żadnej nie czytałem.

3. Jakie jest twoje zdanie o takim zespole jak Frontside ?

Nie podoba mi się takie granie. W dodatku kiedy widziałem ich na żywo, wokalista fatalnie fałszował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie pytanie jako do ateisty. Czy sądzisz że ludzie o takich poglądach powinni obchodzić święta Bożego Narodzenia itp. Bo dla nich przecież to co najważniejsze w tych świętach być powinno nie istnieje/nie jest uznawane. Pytam się dlatego że coraz częściej widzę osoby twardo deklarujące się jako niewierzący, a nawet walczący z kościołem jak przystrajają choinkę albo kupują prezenty. Ja wiem że to jest niby zwyczaj, tradycja ale czy aby nie stoi to w sprzeczności z poglądami które te osoby reprezentują. Albo w cos się wchodzi albo nie...Dlatego dziwią i oburzają mnie np. jakieś próby zmiany w USA Bożego Narodzenia na Święta Radości, "bo muzułmanie też chcą świętować :laugh: "

i jeszcze jedno będziecie recenzować Mafia 2: Joe's Adventures?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś jak zawodnicy w/w Santosu świętowali urodziny swojego kolegi z drużyny gdy ten przyszedł z tortem?

Zupełnie mnie to nie obchodzi. Byłbym w stanie wymienić może z 5 piłkarzy Santosu (i to tylko dlatego, że co mecz zmieniam domyślne ustawienie drużyny). Wybrałem ten zespół, bo szukałem jakiegoś klubowego przeciętniaka.

Mam do Ciebie pytanie jako do ateisty. Czy sądzisz że ludzie o takich poglądach powinni obchodzić święta Bożego Narodzenia itp.

Ja nie przywiązuję jakiejś wielkiej wagi do Bożego Narodzenia, ale obchodzę je po prostu jako święto rodzinne. Nie obchodzi mnie zupełnie cała religijna otoczka Bożego Narodzenia, nie śpiewam kolęd, nie odmrażam sobie tyłka na pasterce.

i jeszcze jedno będziecie recenzować Mafia 2: Joe's Adventures?

Nie wydaje mi się, żebyśmy w tej chwili mieli takie plany, ale zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie z kategorii głupich, ale nigdy nie miałem z tym styczności, a google nie pomaga ;)

Na jakiej zasadzie zmienia się baterię w aktywnych przystawkach? Tzn jest jakieś specjalne łatwo dostępne miejsce na baterię, czy trzeba rozkręcić pół gitary (Washburn X50 pro)? ;)

I czy EMG 81 i 85 to dobry wybór?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie zmienia się baterię w aktywnych przystawkach? Tzn jest jakieś specjalne łatwo dostępne miejsce na baterię, czy trzeba rozkręcić pół gitary (Washburn X50 pro)? ;)

Klips na baterię umieszczany jest pod klapką, która zakrywa dojście do potencjometrów i gniazda.

I czy EMG 81 i 85 to dobry wybór?

Ja prywatnie nie lubię EMG (również dlatego, że są takie pospolite, oklepane). Kiedy szukałem aktywnych przystawek, w ogóle nie brałem ich pod uwagę. Wolę Duncany, które zresztą wedle obiegowej opinii brzmią bardziej naturalnie i lepiej przenoszą charakterystykę samej gitary, mniej barwiąc brzmienie elektroniką. Ale opowiadanie o brzmieniu to jak tańczenie o malarstwie. Tym niemniej EMG nie mogą być złe, skoro są tak popularne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza się tak, że czasem jakiś film porusza w Tobie jakąś czułą strunę czy traktujesz filmy tylko jako formę rozrywki, która nijak ma się do Twoich uczuć? I jeśli to pierwsze, to czy mógłbyś podać jakiś przykład (film)?

Lubisz epickie opowieści w stylu Bravehearta, Szeregowca Ryana, Ostatniego Bastionu lub Gladiatora czy uważasz, że za dużo w nich patosu?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...