Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Wielkość czcionki na okładce pisma jaką są napisane recenzje zależy od tego jak o grze jest głośno czy jak jest dobra (wg. was) ?

Wolisz gry FPP czy TPP (jak trzeba to rozbij na gatunki np. w shoterach fpp, a w rpg tpp) ?

Jedziesz na koncert W.A.S.P. w Krakowie lub Wa-wie ?

A tak w sumie to czemu nie ma NDSN ?

Jest jakaś przyczyna że numer listopadowy jest złotówkę droższy (np. jakiś dodatek czy cuś) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w na nowym nr CDA beda jakies tajne przekazy tak jak w poprzednim cda kiedy jeden był wygrawrowany na okładce a drugi naklejony na folii kodem który dało sie rozszyfrowac na komorce specjalnym programem?

Bedzie chociaz jeden z nich?Czy jesli beda,beda dotyczyły przyszłego numeru?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość czcionki na okładce pisma jaką są napisane recenzje zależy od tego jak o grze jest głośno czy jak jest dobra (wg. was) ?

Generalnie zależy od nas - my ustalamy, co i jak warto wyeksponować na okładce.

Wolisz gry FPP czy TPP (jak trzeba to rozbij na gatunki np. w shoterach fpp, a w rpg tpp) ?

Perspektywa nie ma dla mnie znaczenia, jeśli gra jest dobra.

Jedziesz na koncert W.A.S.P. w Krakowie lub Wa-wie ?

Poważnie się nad tym zastanawiam. Byłem do tej pory na dwóch koncertach W.A.S.P. i oba były znakomite. Jeśli już, to Kraków.

A tak w sumie to czemu nie ma NDSN ?

A tak w sumie tak jakoś wyszło. Autor chyba przestał pisać.

Jest jakaś przyczyna że numer listopadowy jest złotówkę droższy (np. jakiś dodatek czy cuś) ?

No przecież jest druga płyta DVD.

W recenzjach u góry pisze ''najniższa cena na PC: np. 100zł.'' Pytanie: skąd to wiecie?? Chodzicie po sklepach czy co??

Tak, mamy 7893 współpracowników, którzy sprawdzają cenę każdej recenzowanej gry we w sumie 13562 sklepach. :)

No w necie to sprawdzamy.

Mam pytanie czy w na nowym nr CDA beda jakies tajne przekazy tak jak w poprzednim cda kiedy jeden był wygrawrowany na okładce a drugi naklejony na folii kodem który dało sie rozszyfrowac na komorce specjalnym programem?

Nie wiem. Jakoś uszło to mojej uwadze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w gronie swoich znajomych bądź przyjaciół osoby, które najpierw poznałeś przez internet, a dopiero potem spotkałeś w "realu"?

Masz jakichś internetowych znajomych?

A może masz znajomych, z którymi z bliżej nieokreślonych powodów pozostał Ci kontakt telefoniczny bądź internetowy?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawisz Devina Townsenda? Jeśli tak, to bardziej solo, czy w Strapping Young Lads?

W obu przypadkach nie jest to mój typ muzyki.

Masz w gronie swoich znajomych bądź przyjaciół osoby, które najpierw poznałeś przez internet, a dopiero potem spotkałeś w "realu"?

Owszem. Jednego z moich najlepszych kumpli (grałem z nim zresztą w poprzednim zespole) poznałem jakieś 12 lat temu na mojej własnej liście dyskusyjnej poświęconej Iron Maiden.

Masz jakichś internetowych znajomych?

Nie. Generalnie nie kumpluję się przez internet.

A może masz znajomych, z którymi z bliżej nieokreślonych powodów pozostał Ci kontakt telefoniczny bądź internetowy?

To normalna sytuacja, że po studiach ludzie rozjeżdżają się w różne części kraju albo i świata. Z najlepszym przyjacielem widuję się ze dwa razy w roku, nad czym bardzo ubolewam. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubisz takie zespoły jak: Godsmack i/lub Korpiklaani? Jeśli nie, to dlaczego?

Godsmack to w zasadzie fajne granie, może sobie lecieć gdzieś w tle i mi nie przeszkadza. Nie kupiłbym natomiast ich płyty, bo nie jest to właściwie taka muzyka, jakiej słucham. Korpiklaani to natomiast zupełnie nie moje klimaty, bo nie interesuje mnie folkowe granie ani cała ta jazda z przebieraniem się w jelenie skóry i bieganiem po lesie.

2. Słuchasz czasami folk lub viking metalu?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies oczekawiania zwiazane z CoD: BO??

Nie, nie mam zupełnie żadnych.

Bedziesz chciał napisac recenzje: Two Worlds 2???

Już wiadomo, że nie będę jej pisał i w zasadzie nie zależy mi na tym.

G4 przypadł Ci do gustu? Dla Ciebie wymagania sprzetowe sa za wysokie?

Z mojej recenzji tej gry w aktualnym CDA dowiesz się, jaką mam opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie cechy najbardziej cenisz u ludzi, a których nienawidzisz?

Nie trawię wszelkiego fanatyzmu. Cenię inteligencję i poczucie humoru (nie mylić z opowiadaniem setki dowcipów przeczytanych w necie :)).

Twoje życiowe motto, filozofia życiowa?

Nie mam czegoś takiego.

Najważniejszy priorytet, cel, wartość w Twoim życiu?

Nie rozmyślam nad filozoficznymi bzdetami.

Czym jest dla Ciebie muzyka?

Co to, temat wypracowania szkolnego? :) Patrz wyżej.

Czy probowales kiedykolwiek grac "Peace Sells" Megadeth?

Owszem. To jest bardzo łatwy kawałek, w zasadzie nawet prymitywny jak na Megadeth (zwłaszcza jeśli porównać go do numerów z albumu "Rust in Peace"). Co oczywiście nie znaczy, że zły.

I tak w ogole dlaczego udostepniliscie swoj dotychczas najlepszy kawalek "No Escape" za darmo?

Dla Ciebie najlepsze jest "No Escape", dla kogoś innego "Virus", a dla mnie "Głową w dół". Coś trzeba było udostępnić i z różnych względów padło na "No Escape" (bo jest po angielsku, bo był najświeższy, więc najbardziej reprezentatywny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzisz o Alone in the Dark(2008) ???

Gra w zasadzie fajna, ale niedopracowana. Ostatecznie nie skończyłem jej.

Czy podoba Ci sie muzyka jaka tworzy Nevermore z Jeffem Loomisem grajacym na gitarze?

Nevermore nie bardzo mi pasuje. Starałem się przekonać do płyty "This Godless Endeavour" (bo wszyscy dookoła się nią zachwycali), ale ostatecznie dałem sobie spokój z Nevermore. Jakoś męczy mnie ich muzyka, może ze względu na specyficzny, mało melodyjny, schizofreniczny i dla mnie trudno przyswajalny wokal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...