Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

twoja ulubiona czesc call of duty .

Jedyne Call of Duty, w jakie grałem, to Modern Warfare i pół Modern Warfare 2. :) Nie interesują mnie drugowojenne shootery.

i czy twoim zdaniem gothic 4 bedzie totalna klapa bo dla mnie tak

Gothic 4 już miał premierę, więc czas przyszły jest bez sensu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy daliscie kiedykolwiek na covera ktoregokolwiek PES-A?

Nie.

lub FIFE albo Fife Street?:)

W uproszczeniu można powiedzieć, że gry Electronic Arts są nieosiągalne.

Czy sluchanie metalu daje ci przyjemnosc estetyczna, tzn podoba ci sie to bo fajnie brzmi czy raczej zwracasz uwage na tekst i tzw. "przeslanie"?

Metal podoba mi się muzycznie. Teksty to dla mnie rzecz mało znacząca, a w jakiekolwiek "przesłania" w ogóle się nie wkręcam. No bo w ogóle co to są za przesłania? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sam osobiscie metalu nie slucham, ale pewne piosenki poruszaja pewne sprawy. Zawracaja uwage na cos i okazuja ze np jest z tym jakis probem. Z tego co pamietam to mety nie sluchasz, ale kilka kawalkow znasz napewno. Chocby one ktory opowiada o wojnie. Jak juz mowilem na muzyce ktorej ty sluchasz zabardzo sie nie znam, ale muzyka z przeslaniem to chocby tak bardzo popularne another brick in the wall pt. 2, czy mniej znane Biko Petera Gabriela. To pierwsze napewjno znasz, a to drugie moze kojarzysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to mety nie sluchasz, ale kilka kawalkow znasz napewno.

Słyszałem wszystkie albumy Metalliki, większość z nich znam bardzo dobrze.

Jak juz mowilem na muzyce ktorej ty sluchasz zabardzo sie nie znam, ale muzyka z przeslaniem to chocby tak bardzo popularne another brick in the wall pt. 2, czy mniej znane Biko Petera Gabriela. To pierwsze napewjno znasz, a to drugie moze kojarzysz.

Nie musisz mi tłumaczyć, co to jest "muzyka z przesłaniem", a tym bardziej szczuć mnie Pink Floydami, od których kilkanaście lat temu zacząłem świadomie, z wyboru słuchać muzyki. :) Po prostu w tym, czego ja słucham obecnie teksty są na drugim albo i trzecim planie, a ja dodatkowo nie przykładam do nich właściwie żadnej wagi, bo i zazwyczaj nie są tego warte. Gdybym wiedział, że nie orientujesz się w muzyce metalowej i nie wiesz dokładnie, czego słucham, w poprzednim poście wyraziłbym się jaśniej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj CormaC (Daniel Bartosik)

Moje pytanie dotyczy dwóch amerykańskich zespołów muzycznych,pochodzących z miasta Los Angeles. Oba zespoły preferują gatunek muzyczny taki jak:metal alternatywny.

Moje pytanie brzmi następująco,czy słuchasz takich zespołów,jak 30 Second to Mars,Linkin Park ?

Ps:Jeżeli takie pytanie padło już wcześniej,to prosiłbym o załączenie w odpowiedzi linka,jako że nie przeglądam postów pisanych przez internautów na bieżąco.

Pozdrawiam koso1231

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj CormaC (Daniel Bartosik)

Tak, wiem jak się nazywam. :)

Moje pytanie dotyczy dwóch amerykańskich zespołów muzycznych,pochodzących z miasta Los Angeles. Oba zespoły preferują gatunek muzyczny taki jak:metal alternatywny.

Moje pytanie brzmi następująco,czy słuchasz takich zespołów,jak 30 Second to Mars,Linkin Park ?

Żaden z tych zespołów z metalem nie ma NIC wspólnego. Z alternatywą według mnie zresztą również. No chyba że teraz alternatywa nazywa się ładnych chłopców, którzy kilkanaście razy dziennie atakują z MTV. :) 30 Seconds to Mars to w zasadzie nowocześniejsze U2. Mają na najnowszej płycie kilka fajnych numerów ("Kings and Queens", "Closer to the Edge", "This is War"), ale jako całość ten album niespecjalnie mi pasuje, bo jest za bardzo nastolatkowy. Jeśli zaś chodzi o Linkin Park - nie lubię ani rapowania, ani elektroniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze jednak miusialem ci powiedziec co to muzyka z przeslaniem wg mnie, bo jednak kazdy moze to inaczej rozumiec. A co do mety to sie widocznie pomylilem, aczkolwiek nie dziwie sie temu. A co sadzisz o Bloodhound gang jesli takowy zespol znasz. Pytam w poprzednim poscie napisales ze nie lubisz elektroniki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do mety to sie widocznie pomylilem, aczkolwiek nie dziwie sie temu.

Nie pomyliłeś się - nie lubię i nie słucham Metalliki. Ale to nie zmienia faktu, że znam więcej niż kilka ich kawałków. :)

A co sadzisz o Bloodhound gang

Znam. To jest zupełnie, kompletnie, absolutnie nie moja bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłeś się - nie lubię i nie słucham Metalliki. Ale to nie zmienia faktu, że znam więcej niż kilka ich kawałków. :)

Ale tzn, że kiedyś lubiłeś i przestałeś ich lubić z jakiegoś powodu lub ktoś co dzień katował Cię tą muzyką...?

Zgodzisz się oczywiście ze mną, że żeby znać jakiś zespół czy jego kawałki nie wystarczy przesłuchać każdą płytę raz? ;)

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tzn, że kiedyś lubiłeś i przestałeś ich lubić z jakiegoś powodu lub ktoś co dzień katował Cię tą muzyką...?

Tak, kiedyś ich lubiłem. Zresztą nadal uważam, że ich pierwsze trzy albumy są niezłe. Tyle że kapela jest potężnie przereklamowana.

Zgodzisz się oczywiście ze mną, że żeby znać jakiś zespół czy jego kawałki nie wystarczy przesłuchać każdą płytę raz? ;)

Żeby znać - owszem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...