Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Widzę że w trofecha masz noweg MoH. Skusiłeś się??? :ohmy:

Dostałem egzemplarz, więc gram. Pieniędzy bym na tę grę nie wydał.

Jakie masz zdanie na temat Trivium.

To jedna z moich ulubionych kapel.

Jak wrażnie z MoH-a? :wub:

Jaki jest ulubiony album Trivium (twój) :rolleyes:

Grałeś w Uncharted 2: Among Thieves :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ćwiczenia wykonujesz podczas rozgrzewki? (chodzi o gitarę :P) Czy grasz po prostu swoje ulubione kawałki? Mógłbyś jakieś polecić? (ćwiczenia)

Gram jakieś cudze riffy (najczęściej Megadeth i Iced Earth), trochę bzdetów typu przebiegi po skali.

Można wiedzieć które konkretnie riffy, a jeśli nie wiesz/nie pamiętasz to opisz je - np. z szybkim rytmicznym kostkowaniem, czy bardziej skakaniem po gryfie itp.

Po co Schaffer tak wyprostowuje palce przy graniu, tak dla szpanu, czy jak ? (np. tutaj)

Nie wierzę że się tak nauczył grać (niepoprawnie) bo nieraz gra normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć które konkretnie riffy, a jeśli nie wiesz/nie pamiętasz to opisz je - np. z szybkim rytmicznym kostkowaniem, czy bardziej skakaniem po gryfie itp.

No rety... Różne, zależy, co akurat przyjdzie mi do głowy.

Po co Schaffer tak wyprostowuje palce przy graniu, tak dla szpanu, czy jak ?

Ja też często tak gram, bo po prostu tak jest mi wygodnie. Podpieram dłoń małym palcem o korpus i mam większą kontrolę nad szybkim kostkowaniem: http://www.myspace.com/ndspr/photos/32639328

Nie wierzę że się tak nauczył grać (niepoprawnie) bo nieraz gra normalnie.

To już nie można grać tak, jak człowiekowi pasuje, bo będzie "niepoprawnie"? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też często tak gram, bo po prostu tak jest mi wygodnie. Podpieram dłoń małym palcem o korpus i mam większą kontrolę nad szybkim kostkowaniem: http://www.myspace.com/ndspr/photos/32639328

Może trochę źle się wysłowiłem - miałem na myśli lewą dłoń (przy gryfie) i takie wyraźne (dalekie) odrywanie palców od gryfu, jak by się chciało zaraz potem rąbnąć z impetem w strunę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest jakaś strona na której można pobrać muze InDespair?

2. Co sądziszo WWE?

3. A o tych piosenkach? http://www.youtube.com/watch?v=6QgNg7_KHxQ

4. Kto mógłby rozwiązać taki problem: Ustawiłem sobie nowe logo WWE jako avatar, ale ciągle wyświetla się stary?

Edytowano przez Keratin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Boje sie twojego awka :( żółte twarze z ostrymi zębami sprawiają u mnie lęk , mógłbyś go zmienić dla mnie ??

2. Czy rozmyślałeś nad tym aby zapuścić włosy gdzieś tak do kolan ?

3. Jesteś Gitarzystą zespołu i Redaktorem , ale chyba nie można posiadać dwóch zawodów , jest to nie zgodne z prawem

4. Czy często kosisz trawnik ?

5. Czy spotkałeś kiedyś jakiegoś znanego aktora na ulicach wrocławia ??? jak tak to jak się nazywał ?

6. Czy prosił cie jakiś czytelnik CDA o autograf ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzasz takie portale jak pclab.pl itp., czy może cię to nie interesuje, albo ważniejszych rzeczy dowiadujesz się od kolegów z redakcji ?

3. Jesteś Gitarzystą zespołu i Redaktorem , ale chyba nie można posiadać dwóch zawodów , jest to nie zgodne z prawem

Omg

1. Jest jakaś strona na której można pobrać muze InDespair?

Z tego co mi wiadomo to można pobrać jeden utwór - No escape, więcej można przesłuchać za darmo na np. myspace, a w dobrej jakości kupić ep-kę za 10zł na allegro - looknij na http://indespair.pl/

Edytowano przez gregor64
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę źle się wysłowiłem - miałem na myśli lewą dłoń (przy gryfie) i takie wyraźne (dalekie) odrywanie palców od gryfu, jak by się chciało zaraz potem rąbnąć z impetem w strunę.

Może to właśnie chce zrobić. :) Jego musiałbyś zapytać, dlaczego to robi. Nie tylko on jeden zresztą.

1. Jest jakaś strona na której można pobrać muze InDespair?

Na www.lastfm.pl/music/InDespair można pobrać jeden utwór, a resztę odsłuchać. Również na www.myspace.com/ndspr mamy odtwarzacz ze wszystkimi kawałkami.

2. Co sądziszo WWE?

Cyrk w zasadzie nigdy mnie nie kręcił.

Pierwszej w ogóle nie mogę słuchać. Druga jest mniej toksyczna, ale nie ma w niej nic ciekawego.

4. Kto mógłby rozwiązać taki problem: Ustawiłem sobie nowe logo WWE jako avatar, ale ciągle wyświetla się stary?

Ghost na przykład. Ten nowy avatar spełnia wymogi rozmiarów i objętości pliku?

6. Czy prosił cie jakiś czytelnik CDA o autograf ?

Owszem, zdarzało się.

Odwiedzasz takie portale jak pclab.pl itp., czy może cię to nie interesuje, albo ważniejszych rzeczy dowiadujesz się od kolegów z redakcji ?

Nie odwiedzam. Sprzętem generalnie nie interesuję się już tak jak wtedy, kiedy ciągle coś wymieniałem w kompie. Moja obecna konfiguracja ma ok. 3 lat i nie widzę potrzeby unowocześniania jej, bo w domu po prostu nie gram już na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa, że przy goleniu, braniu prysznica etc. śpiewasz piosnki swego zespołu?

Jeśli już, to po to, żeby pokombinować z liniami wokalnymi do nowych kawałków. Mam wtedy czas, żeby nad tym pomyśleć. :)

masz miales kiedys hobby np.zbieranie znaczków?

Nie, nic z tych rzeczy.

miales jakas inna prace oprócz w cda

Nie, to moja pierwsza praca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o składance Iron Maiden-Somewhere back in time?

Dla kogoś, kto nie jest oblatany w Maidenach może to być dobry pierwszy krok.

Jak tam MOHer?

Dzisiaj skończyłem. Grało się przyjemnie, ale bez rewelacji.

Kupić World Cupa + coś innego czy samą FIFE 11?

Nie wiem. Zależy, co chcesz kupić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, lepiej zakupić nowego MoHa czy Cod : Black Ops ?

W Black Ops jeszcze nie grałem. MoH-a przeszedłem i uważam, że jeżeli ważny jest dla Ciebie tryb single, to nie jest to najlepszy wybór. Kampania w MoH-u trwa jakieś 4-5 godzin i powiedzmy, że dostarcza frajdy, ale nie porywa. Poczekaj na recenzje tych gier i tyle.

Masz wszystkie płyty Maidenów? Jeśli nie to których ci brakuje?

Nie. Nie mam "Piece of Mind", "Powerslave'a", "No Prayer for the Dying" i "Virtual XI" (pomijam tu koncertówki, z których mam tylko "A Real Live Dead One".

Byłeś kiedyś na koncercie Megadeth?

Niestety nie. Czekam, aż Megadeth przyjedzie do Polski jako headliner.

Gdybyś mógł sobie wybrać jedną gitarę z całego świata(może być czyjaś) to jaką byś wybrał?

Nie mam pojęcia, naprawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...