Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co sądzisz o zespole ,,Lordi"?

Fajna kapela. Kiedyś sporo słuchałem ich albumu "The Monster Show". Żadna kolejna płyta już mnie nie przekonała, bo grają na jedno kopyto. Mają świetne teledyski. Zresztą dziwnym nie jest, skoro frontman bujał się po branży filmowej.

Jeśli nie znasz - może znasz choć tą piosenkę? :)

Akurat utwór "Hardrock Hallelujah" uważam za taki sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś już w Gothica 4 i jaka ci chodziła, na jakich ustawieniach ile fpsów tongue_prosty.gif ?

Odpal sobie demo

Dobrze. Ale mam wrażenie, że to zasługa konfiguracji komputera, a nie optymalizacji.

Konfig i może dobry (zwłaszcza grafa), ale nie można zaprzeczyć że zmiana twórców gry pozytywnie wpłynęła na stronę techniczą gry - chodzi równiej od Gothica 3 i praktycznie nie ma (lub bardzo mało) przycinek, a przy tym wygląda ładniej.

Mam rozumieć że pełniak chodzi podobnie do dema ?

Na pełnej również nie da się pływać i gdzieniegdzie są niewidzialne ściany ?

Co do pytania o cole to zawsze mnie ciekawiło czy ktoś woli pepsi czy colę, może zrobię sondę na jakimś forum :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz, że z głosem Mustaine'a jest co raz gorzej i zagrali kiepski koncert na Sonispshere ?

Nie byłem na Sonisphere. Ale faktem jest, że na żywo Mustaine brzmi coraz gorzej, momentami jak mała dziewczynka. :/ Cóż, starzeje się.

Mam rozumieć że pełniak chodzi podobnie do dema ?

Nie wiem, nie grałem w demo.

Na pełnej również nie da się pływać i gdzieniegdzie są niewidzialne ściany ?

Na niewidzialne ściany jeszcze nie trafiłem, pływać się nie da.

Czy bałeś się lub boisz oglądać serial : ,, Z archiwum X ,,

Kiedy byłem mały, to owszem, niektóre odcinki (np. te o Tombsie) powodowały, że czułem się bardzo nieswojo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladałes jakas czesc PIŁY?

Tak, pierwszą. W skrócie - śmiech na sali. Jeśli w przypadku tego cyklu sprawdza się prawidłowość, że pierwsza część jest najlepsza, to naprawdę strach pomyśleć, jak bardzo kretyńskie są kontynuacje.

Oglądałeś film Kurosawy "Siedmiu samurajów"? Jeśli tak to czy zrobił na Tobie wrażenie? Pociąga Cię takie kino?

Oglądałem, ale było to ze 20 lat temu, więc nie pamiętam zupełnie nic oprócz ogólnego sensu fabuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy od razu parę rzeczy, żeby uprzedzić ewentualne powtarzające się pytania (poniższa lista będzie zapewne rosnąć):

1) Nie odpowiadam na pytania typu "Kim jest Smuggler?"

Za to ja chętnie odpowiem :P

Smuggler to Zbigniew Bański, mylony dość często namolnie z Jurkiem Poprawą.

A przynajmniej tyle wynika z redakcyjnego zdjęcia w którymś z pierwszych numerów :P.

Edytowano przez Maveric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o tym filmiku :
? ;)

Nic. A co miałbym o nim myśleć?

3. Mam nadzieje że pizza smakowała ??? :D :D :D

Dobra pizza nigdy nie jest zła.

Gdybyś miał możliwość podróży w czasie, gdzie i do jakiego okresu w dziejach ludzkości byś zawędrował?

Trudny wybór. Może starożytna Grecja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...