Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co byś zrobił gdyby podczas koncertu:

a) złamałaby Ci się gitara

Gitary nie łamią się same.

b) naga fanka wskoczyłaby na scenę i przygniotła ciałem?

To niestety też się nie zdarza. :)

stłuczka poważna? Z Twojej winy? Jak się skończyła sprawa?

A co Ty taki ciekawski? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz zakup w najbliższej przyszłości jakiejś gry? Jeśli tak, to jakiej?

to Ford Mustang (z tej najnowszej generacji, nie klasyczny).

:ohmy: Przecież nowe mustangi aż ociekają europejskim g... nazwijmy to szlamem. Niewiele zostało w nich tej amerykańskiej wyjątkowości. A te klasyczne to poezja. Piękno w każdym calu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz wersje FIFY 11?? PL? :P

Tak, mam też polski komentarz.

Planujesz zakup w najbliższej przyszłości jakiejś gry? Jeśli tak, to jakiej?

Nie planuję.

:ohmy: Przecież nowe mustangi aż ociekają europejskim g... nazwijmy to szlamem. Niewiele zostało w nich tej amerykańskiej wyjątkowości. A te klasyczne to poezja. Piękno w każdym calu.

To utrzymuj sobie takie 40-letnie piękno w Polsce, gdzie dostęp do części jest zapewne żaden, fachowców od takich wozów jest mało (o ile w ogóle są), a każda naprawa kosztuje fortunę. Pomijam już taki "drobiazg" jak spalanie całego tankowca (wraz z załogą) na 100 km. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już taki "drobiazg" jak spalanie całego tankowca (wraz z załogą) na 100 km.

E, tam. Piękno kosztuje. :wink: A taki samochodzik w morzu europejsko-azjatyckiego syfu jest jak perła w kupie kompostu.

Oglądałeś mecz? Komu kibicowałeś? Cieszysz się z wyniku?

Jak grasz na PS3 to najczęściej na jakim poziomie trudności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś mecz? Komu kibicowałeś? Cieszysz się z wyniku?

Ale który mecz? Bo na N-ce leciały 4. :) Oglądałem akurat Manchester-Valencia.

Jak grasz na PS3 to najczęściej na jakim poziomie trudności?

To oczywiście zależy od gry. Zazwyczaj wybieram poziom średni, ale np. God of War III przeszedłem na najwyższym (m.in. stąd platyna), a gry piłkarskie zawsze gram na najwyższym lub prawie najwyższym.

taka natura (ciekawska) więc co z tą stłuczką?

Dobra, skoro nie możesz bez tego żyć: chłopak na śniegu wjechał mi w tylny zderzak, bo jakiś głąb przede mną zmienił nagle pas bez sygnalizacji i musiałem gwałtownie hamować. Ja się wyrobiłem (porządne opony zimowe Yokohamy robią swoje), koleś za mną nie. U mnie skończyło się to pękniętą ramką na tablicę i ledwo widoczną rysą (lakierowanie z OC sprawcy), u niego rozsypała się połowa przodu starego Renault 19 (pobite lampy, obsunięty zderzak, pęknięta atrapa). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale który mecz? Bo na N-ce leciały 4. smile_prosty.gif Oglądałem akurat Manchester-Valencia.

O ten mi właśnie chodzi.

u niego rozsypała się połowa przodu starego Renault 19 (pobite lampy, obsunięty zderzak, pęknięta atrapa).

Francuska myśl techniczna. Jabole im robić, nie samochody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...